جستجو
Close this search box.
تجهیزات پزشکی نویان طب مانلی
دوره آموزشی تغذیه و رژیم درمانی

هزینه های شرکت در دوره

دوره آموزشی تغذیه و رژیم درمانی ویژه کارشناسان تغذیه

رشته تغذیه یکی از رشته‌های جوان در حوزه علوم تجربی است که طرفداران بسیار زیادی دارد. از آنجا که این رشته با سلامت افراد در ارتباط است، مهارت و تخصص کارشناس تغذیه و مهارت، تجربه و توانایی او در ارائه رژیم های سالم لاغری، افزایش وزن و همچنین کار دستگاه‌های لاغری اهمیت بسیار زیادی دارد. بنابراین نویان طب مانلی تصمیم گرفته بر حسب تقاضای فراوان کارشناسان تغذیه، دوره آموزشی تغذیه و رژیم درمانی در جهاد دانشگاهی برگزار نماید. علاوه بر متخصصان تغذیه، پزشکان عمومی و پرستاران نیز می توانند در این دوره شرکت نمایند.

دوره آموزشی کارشناس تغذیه

متخصصان تغذیه، دوره تحصیل، کارورزی و طرح خود را در دانشگاه‌ها و مراکز معتبر می‌گذرانند. با این حال، دوره آموزشی تغذیه و رژیم درمانی می‌تواند به افرادی که در این رشته درس خوانده‌اند کمک کند. با گذراندن این دوره، کارشناسان تغذیه می‌توانند تنظیم برنامه رژیم غذایی سالم و دوره نسخه نویسی را با رویکردی متفاوت و جدید و در عین حال فشرده سپری کنند. علاوه‌بر این، با شرکت در دوره تغذیه جهاد دانشگاهی، می توانید مدرک بین المللی صنایع غذایی و مدرک اپراتور کار با دستگاه لاغری نیز دریافت نمایید.

به‌عبارت دیگر، با گذراندن دوره آموزشی مکمل های رژیم غذایی، کارشناسان تغذیه می‌توانند علاوه‌بر مروری بر مهارت رژیم‌نویسی و بررسی آزمایشات، مهارت های کافی برای کار با دستگاه‌های لاغری و آموزش طراحی رژیم لاغری را پیدا کنند.

دوره آموزشی مکمل های رژیم غذایی

سرفصل‌های دوره آموزشی تغذیه و رژیم درمانی

دوره آموزشی کارشناس تغذیه با توجه به موضوعی که دوره بر آن تمرکز دارد، می‌تواند متفاوت باشد.
دوره آموزشی مکمل های رژیم غذایی برای کارشناس تغذیه معمولا شامل سرفصل‌های زیر است.

 • آشنایی با مفاهیم رژیم و تغذیه سالم
 • روش محاسبه کالری مورد نیاز هر فرد
 • محاسبه میزان پروتئین، کربوهیدرات و چربی با توجه به نیازهای فردی
 • اختصاص گروه‌های غذایی براساس میزان کالری و درصد درشت‌مغذی‌ها
 • مشخص‌کردن اقلام مواد غذایی براساس شرایط فردی
 • تقسیم اقلام غذایی در طول روز
 • تعدیل رژیم براساس وضعیت سلامتی فرد (دیابت، بیماری کلیوی و…)

لازم به ذکر است که دوره تنظیم برنامه رژیم غذایی سالم برای کارشناس تغذیه نیز شامل همین سرفصل‌ها است.

بیشتر بدانید : بهترین دستگاه لیزر موهای زائد کدام است؟

مزایای شرکت در دوره آموزشی کارشناسان و متخصصان تغذیه

دوره آموزشی تغذیه و رژیم درمانی بر افزایش سطح مهارت‌های عملی این دانش‌آموختگان ، بر مهارت طراحی و ارائه انواع رژیم های بین المللی را با توجه بر شرایط و حال فرد مراجعه کننده ، همچنین آموزش کار با انواع دستگاه لاغری را آموزش می بینند، علاوه بر اینها دانش کارشناسان تغذیه را در زمینه این رشته کاملا آپدیت می کند.

دوره نسخه نویسی ویژه کارشناسان تغذیه

 • آشنایی با اصطلاحات نسخه نویسی
 • آشنایی با انواع مکمل‌ها برای نسخه نویسی
 • تمرین نسخه نویسی عملی
 • تمرین نسخه خوانی عملی

مزایای دوره آموزش تغذیه جهاد دانشگاهی

 1. یادگیری روش ارائه برنامه غذایی سالم: در آموزش ارائه برنامه غذایی برای کارشناس تغذیه، رژیم‌های غذایی جدید و روش تجویز آن‌ها ارائه می‌شود. پس از این دوره، کارشناس به‌شکل عملی می‌تواند انواع رژیم‌ها را با محاسبات مربوط کالری، پروتئین، کربوهیدرات و سایر فاکتورهای غذایی تنظیم کند.
 2. یادگیری نسخه نویسی برای کارشناسان تغذیه: نسخه نویسی یک کار تخصصی است که نیازمند یادگیری اصطلاحات خاصی است. دوره نسخه نویسی برای کارشناسان تغذیه، به آن‌ها کمک می‌کند که مکمل‌های غذایی را به‌شکل اصولی و علمی نسخه کنند.
 3. یادگیری کار با دستگاه لاغری: یکی از مهم‌ترین مزایای شرکت در دوره آموزشی کارشناسان و متخصصان تغذیه، آموزش کارکردن با دستگاه‌های لاغری است. ارائه مدرک بین المللی کار با دستگاه لاغری برای کارشناسان تغذیه به آن‌ها کمک می‌کند تا در هر جای دنیا که هستند بتوانند از این دستگاه‌ها برای کمک به لاغری مراجعان خود استفاده کنند. این کارشناسان و متخصصان، می‌توانند انواع دستگاه لاغری را خریداری کرده و در مطب و کلینیک خود استفاده کنند.
 4. به‌روز رسانی اطلاعات: دوره آموزشی کارشناسان و متخصصان تغذیه، کمک زیادی به آپدیت و تجدید اطلاعات قدیمی این کارشناسان می‌کند. با پیشرفت سریع علم، شرکت در دوره‌های آموزشی، برای همگام‌شدن با پیشرفت‌های سریع ضروری است.
دوره آموزشی کارشناسان و متخصصان تغذیه

چرا شرکت دوره آموزشی تغذیه و رژیم درمانی برای کارشناسان تغذیه لازم است؟

 • با گذراندن دوره آموزشی کارشناسان و متخصصان تغذیه می‌توانند:
 • مهارت‌های عملی خود را در زمینه نسخه نویسی افزایش دهند.
 • با انواع جدید رژیم‌ها و روش تجویز آن‌ها آشنا شوند.
 • با دستگاه‌های لاغری، روش عملکرد و تاثیر آن به‌طور کامل آشنا شوند.
 • مدرک بین المللی کار با دستگاه لاغری را دریافت کنند.
 • شغل خود را ارتقا دهند.
 • از دستگاه‌های لاغری برای مطب و یا کلینیک خود استفاده کنند.
 • مهارت‌های شغلی خود را افزایش داده و به‌روز بمانند.

دریافت مدرک بین المللی صنایع غذایی ویژه کارشناسان تغذیه

در حال حاضر دوره‌های متعددی برای به‌روز‌رسانی دانش متخصصان تغذیه در حوزه‌های مختلف علوم تغذیه برگزار می‌شوند؛ اما در میان این دوره‌ها، آموزش طراحی رژیم لاغری و غذایی مناسب، طرفداران بیشتری دارد. این دوره، با ارائه مدرک بین المللی و ملی از جهاد دانشگاهی همراه است.

تقریبا همه کارشناسان تغذیه، دستگاه‌های لاغری را گزینه مناسبی در کنار یک رژیم غذایی مناسب و فعالیت بدنی می‌دانند. با استفاده از این دستگاه‌ها می‌توان چربی اضافی نواحی دارای چاقی موضعی، مانند شکم و پهلو و همچنین ران و بازو را کاهش داد، در نتیجه در این دوره به طور کامل با نحوه عملکرد دستگاه های لاغری آشنا می شوید.

بیشتر بدانید : جدیدترین دستگاه لاغری چیست؟

آموزش کار با دستگاه های لاغری ویژه متخصصان تغذیه

بسیاری از کارشناسان و متخصصان تغذیه در مطب و کلینیک خود از دستگاه‌های لاغری استفاده می‌کنند. گذراندن یک دوره آموزشی با ارائه مدرک بین المللی کار با دستگاه لاغری برای کارشناسان تغذیه، به این دانش‌آموختگان کمک می‌کند تا انواع دستگاه‌های لاغری و مکانیزم عملکرد آن‌ها را شناخته و دستگاهی مناسب با نیازهای خود را برای کلینیک و مطب خود خریداری کنند.

شناخت انواع دستگاه لاغری، به متخصصان اجازه می‌دهد تا با ارائه اطلاعات عملی کافی، به مشتریان کمک کنند تا بهترین نتایج را پس از یک دوره درمان کسب کنند و از نتایج حاصل شده احساس رضایت نمایند.

آموزش طراحی رژیم لاغری

دوره کار با دستگاه‌های لاغری برای کارشناسان تغذیه

 • آشنایی با انواع دستگاه لاغری
 • آشنایی با برند‌های مختلف دستگاه‌های لاغری
 • مکانیزم عملکرد هر دستگاه لاغری
 • روش استفاده از هر دستگاه
 • بایدها و نبایدهای کار با دستگاه لاغری
 • یادگیری عملی کار با دستگاه لاغری
 • عوارض، مزایا و معایب دستگاه لاغری
 • رعایت نکات ایمنی
 • موارد مصرف و عدم مصرف این دستگاه‌ها

لازم به ذکر است گاهی ممکن است برخی از دوره‌های آموزشی به‌شکل همزمان بر عناوینی مانند کار با دستگاه‌ها، نسخه‌نویسی و رژیم‌نویسی تمرکز کرده و با ارائه یک آموزش جامع، متخصصین را از شرکت در دوره‌های متمایز بی‌نیاز کنند.این دوره‌ آموزشی با ارائه مدرک بین المللی کار با دستگاه لاغری برای کارشناسان تغذیه همراه است.

قیمت دستگاه لاغری آر اف کویتیشن ترکیبی با بهترین عملکرد

سخن آخر
دوره آموزشی کارشناسان و متخصصان تغذیه به حوزه‌های مختلف آموزشی این رشته از جمله تنظیم رژیم غذایی، نسخه نویسی، تفسیر آزمایشات و کار با دستگاه‌های لاغری می‌پردازد. هر کدام از این دوره‌ها بر مسائل خاصی تمرکز کرده و مهارت‌های متخصصین و کارشناسان را افزایش می‌دهند. در میان دوره‌های مختلف، دوره کار با دستگاه لاغری، یکی از پرطرفدارترین دوره‌های آموزشی محسوب می‌شود که به متخصصان و کارشناسان کمک می‌کند، این دستگاه‌ها را در راستای ایجاد نتایج بهتر، با رژیم غذایی و ورزش، همگام کنند.

جهت دریافت اطلاعات و راهنمایی های لازم این دوره میتوانید با مشاوران ما تماس بگیرید یا از طریق پیج اینستاگرام ما را دنبال کنید.

شماره تماس مشاور دوره های نویان : 09129096358

اینستاگرام نویان طب مانلی :@noyanteb_manely

فرم ثبت نام در رویداد
لطفا فرم زیر را پر کنید تا در رویداد ثبت نام و عضو شوید.