جستجو
Close this search box.
تجهیزات پزشکی نویان طب مانلی
About Us

درباره ما

Noyan Teb Manely Medical Equipment
نویان طب مانلی
دانستنی های درباره ما

آنچه که باید درباره نویان طب مانلی بدانید!

برترین وارد کننده و تولیدکننده تجهیزات زیبایی و کلینیکی

شرکت نویان طب مانلی با بیش از هفت سال سابقه در حوزه تولید و واردات انواع دستگاه‌ لیزر تیتانیوم، دستگاه لاغری ، دستگاه جوانسازی و دستگاه کیوسوئیچ در ایران مفتخر است خدمات خود را به مخاطبانش به بهترین نحو ارائه دهد.این شرکت دارنده بروزترین گواهی‌نامه‌های بین المللی در حوزه استاندارد و تجهیزات پزشکی بوده و همچنین با داشتن کادری مجرب و متخصص در تمامی مراحل از نصب، راه اندازی، آموزش و خدمات پس از فروش برای شما اطمینان خاطر به همراه می‌آورد.

در نتیجه با افتخار میتوانیم اعلام کنیم که نویان طب مانلی افتخار تجهیز بیش از 800 کلینیک زیبایی و لاغری در سراسر کشور را در کارنامه کاری خود ثبت کرده است و در آینده ی نزدیک نیز با توکل بر خدا قصد داریم افتخارات بیشتری را با شما عزیان کسب کنیم.

تجهیزات پزشکی نویان طب مانلی

معتبرترین وارد کننده و تولیدکننده تجهیزات کلینیکی و زیبایی

*شرکت نویان طب مانلی*

دارنده بروزترین گواهی‌نامه‌های بین المللی در حوزه استاندارد و تجهیزات پزشکی همراه با کادری مجرب و متخصص در تمامی مراحل مشاوره و تاسیس کلینیک، اجاره و فروش، نصب، راه‌اندازی، آموزش و خدمات پس از فروش معتبر می باشد.

شرکت تجهیزات پزشکی نویان طب مانلی واردکننده دستگاه های لاین زیبایی از جمله : انواع دستگاه لیزر تیتانیوم، دستگاه لاغری، دستگاه جوانسازی ، دستگاه هایفو و دستگاه  لیزرکیوسوئیچ می باشد .

تمامی دستگاه  های نویان طب مانلی دارای مجوز از تجهیزات پزشکی آیمد می باشد. همچنین تنها نماینده انحصاری دستگاه های لیزر تیتانیوم از کمپانی دراگو فلای چین می باشد .برای استعلام  مجوز آیمد به سایت تجهیزات پزشکی و برای بررسی اصل و وارداتی بودن دستگاه های نویان طب مانلی به سایت laserdf.com مراجعه نمایید.

آدرس ایمیل نویان طب مانلی :  info@noyantebmanely.com

ارتباط مستقیم با کارشناسان فروش نویان طب مانلی

شماره تماس : 09129096358

شماره‌ تماس تلفن ثابت

شعبه تهران: 26204880 (021)

شعبه شیراز: 32274217 (071)

آدرس اینستاگرام نویان طب مانلی : @noyanteb_manely 

درباره نویان طب مانلی

گالری

گواهینامه ها

مدیران فروش

غزل شیانی
مدیر فروش نویان طب مانلی
نسیم رافعی
مدیر فروش نویان طب مانلی
مارال توکل
مدیر فروش نویان طب مانلی