Search
Close this search box.
تجهیزات پزشکی نویان طب مانلی
نویان طب مانلی در نمایشگاه بین المللی ایران هلث

حضور فعال نویان طب مانلی در نمایشگاه بین المللی ایران هلث 1402

بیست و چهارمین نمایشگاه بین المللی ایران هلث 1402 در زمینه های تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی از تاریخ 6 الی 9 خرداد ماه 1402 در تهران برگزار می شود، شرکت تجهیزات پزشکی نویان طب مانلی نیز با جدیدترین و باکیفت ترین دستگاه های لیزر موهای زائد، لاین زیبایی، لاین لاغری و کیوسوئیچ حضور 100 درصدی خود را در این نماشگاه اعلام می کند، چنانچه از این نمایشگاه دیدن فرمودید، حتما به غرفه نویان طب مانلی نیز سر بزنید.

 نمایشگاه بین المللی ایران هلث کجا برگزار خواهد شد؟

نمایشگاه بین المللی ایران هلث در تهران و در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی در خیابان سئول برگزار خواهد شد، در این نمایشگاه شرکت های بزرگ و کوچک فعال در زمینه دارویی ، تجهیزات پزشکی و دارویی محصولات و خدماتشان را ارائه خواهند داد و همچنین هر شرکتی که تکنولوژی جدیدی در عرصه پزشکی ارائه کرده باشد در این نمایشگاه در معرض نمایش بازدید کننده ها خواهد گذاشت.

نمایشگاه بین المللی ایران هلث

تاریخ برگزاری نمایشگاه بین المللی ایران هلث 1402

این نمایشگاه به مدت ۴ روز از تاریخ ۶ الی ۹ خرداد ماه ۱۴۰۲ معادل ۲۷-۳۰ May ۲۰۲۳ از روز شنبه تا سه شنبه، از ساعت ۸ صبح الی ۳ عصر، در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، پذیرای علاقمندان به حوزه تجهیزات پزشکی است.شرکت‌های برتر حوزه تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی، از کشورهای آلمان، سوئیس، هند، کره جنوبی، ترکیه، چین، تایوان و دیگر نقاط دنیا، در این رویداد تخصصی که به عنوان دومین رخداد بزرگ در حوزه تجهیزات پزشکی منطقه خاورمیانه شناخته می‌شود، حضور یافته و دستاوردهای خود را در معرض بازدید مختصصان و علاقمندان این حوزه قرار می‌دهند.

به مناسبت برگزاری نمایشگاه بین المللی ایران هلث شرکت تجهیزات پزشکی نویان طب مانلی، در نظر دارد در تاریخ برگزاری نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی تهران محصولات خود را با تخفیف ویژه به فروش برساند.

اطلاعات تکمیلی در مورد نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی

 • تاریخ برگزاری نمایشگاه ایران هلث (شمسی): ۶ الی ۹ خرداد ماه ۱۴۰۲
 • تاریخ برگزاری نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی (میلادی): May 27-30 2023
 • ۴ روز با نمایشگاه بین المللی ایران هلث با ما همراه باشید…
 • شنبه تا سه شنبه
 • زمان بازدید ۸ صبح الی ۳ عصر
 • مکان برگزاری: محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

این نمایشگاه سالانه به صورت پی در پی اجرا میشود و تعداد زیادی از مردم از سرتاسر دنیا در انجا حاضر می‌شوند، در نمایشگاه تجهیزات پزشکی(ایران هلث)  فقط خرید و فروش انجام نمیشود بلکه می تواند به عنوان انگیزه ای برای افراد برای برگزاری سخنرانی ها و کارگاه های آموزشی در موضوعات مختلف در نظر گرفت، حتی می توان از کارگاه و غرفه های دیگر در نمایشگاه تجهیزات دندانپزشکی بهره گرفت.

بیشتر بدانید: شرایط اجاره دستگاه لیزر موهای زائد باقیمت مناسب از نویان طب مانلی

در ادامه به برخی از این اهداف برگزاری نمایشگاه بین المللی تجهیزات پزشکی اشاره شده است:

 • توجه به مسائل عمومی و بهداشتی
 • مورد عنایت قرار‌دادن تولیدات داخلی
 • بهتر‌شدن چرخه اقتصادی در فضای فرش دستباف
 • رونق‌ گرفتن بسیاری از کسب‌و‌کار‌ها
 • ایجاد تعامل با برند‌هایی که در خارج از ایران قرار دارند.
نویان طب مانلی در نمایشگاه بین المللی ایران هلث 1402

کسانی که در این صنعت کار می کنند می توانند به شما و سایرین منابع آموزشی ارائه دهند. با نمایشگاه تجهیزات پزشکی ، ممکن است مردم تشویق شوند تا گفتگوها و سمینارهایی در موضوعات مختلف برگزار کنند.

شرکت نویان طب مانلی نیز با شرکت در این نمایشگاه تمام محصولات خود را از جمله : دستگاه لیزرر موهای زائد، دستگاه های لاین زیبایی، دستگاه های لاین لاغری و کیوسوئیچ را عرضه می کردند.

اینستاگرام نویان طب مانلی : @noyanteb_manely

کپی شد
فرم ثبت نام در رویداد
لطفا فرم زیر را پر کنید تا در رویداد ثبت نام و عضو شوید.
تماس با ما