جستجو
Close this search box.
تجهیزات پزشکی نویان طب مانلی

بهترین مارک بوتاکس خارجی

بهترین مارک بوتاکس کدام است؟

در این بخش قصد داریم به معرفی بهترین مارک بوتاکس بپردازیم. در واقع بوتاکس یکی از سموم خطرناک برای انسان می باشد که در درمان های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرد. این دارو از سم بوتولونیوم ساخته می شود. برای پیشگیری از عمیق شدن چروک ها بر روی صورت می توان با استفاده از سم بوتاکس عضلات صورت را فلج نمود. بدین ترتیب این عضلات تا مدتی حرکت نمی کنند و چین و چروک صورت تا حد زیادی از بین می رود. البته باید در نظر داشت که این درمان موقتی است و حدود 2 تا 4 ماه ماندگاری دارد.

تفاوت انواع مارک بوتاکس چیست؟

هر کدام از برندهای بوتاکس کاربرد خاصی دارند. این مواد برای بخش های مختلف صورت مورد استفاده هستند. به طور کلی برندهای مواد بوتاکس از نظر ماندگاری، عوارض و کیفیت اثر گذاری با یکدیگر تفاوت دارند. هر چه کیفیت مواد بوتاکس بالاتر باشد عوارض آن نیز کمتر خواهد بود. به طور کلی هر فرد باید با توجه به سطح انتظار خود از تزریق بوتاکس، مارک مناسب را انتخاب نماید.

لیست قیمت خرید دستگاه لیزر تیتانیوم در بازار جهانی چقدر است؟

معروف ترین برندهای بوتاکس کدام است؟

افرادی که برای تزریق بوتاکس به کلینیک های زیبایی مراجعه می کنند می خواهند بوتاکس را بر روی صورت خود تزریق نمایند. باید بدانید که بوتاکس نام یک برند است و برندهای شناخته شده ی دیگری نیز از این ماده دارویی در ایران وجود دارد. سه برند که محبوبیت زیادی دارند و بسیاری از کلینیک های زیبایی و پزشکان از آن ها استفاده می کنند عبارتند از دیسپورت، زئومین و نورونوکس

مارک بوتاکس (Botox)

یکی از معروف ترین برندهای بوتاکس، BOTOX است. این برند توسط شرکت Allergan تولید شده است. از آنجایی که اولین سم بوتولینوم با این اسم به بازار عرضه شد پس از آن همه ی مارک های این سم با این نام شناخته می شوند. این برند با سرعت زیادی به یکی از شناخته شده ترین درمان های زیبایی در سراسر دنیا تبدیل شد. مارک BOTOX برای بسیاری از پزشکان قابل اعتماد می باشد. این برند ماندگاری حدود سه تا چهار ماه دارد.

بهترین مارک بوتاکس

مارک نوروکس Neuronox

مارک نورونوکس یک برند کره ای اصل می باشد که در ایران کاربرد زیادی دارد و افراد زیادی تا بحال از آن استفاده کرده اند. در هر مارک بوتاکس مقدار ماده ی فعال متفاوت است. اما شباهت همه ی آن ها در این است که پروتئین های خاص در آن ها یافت می شود. این موضوع باعث می شود در هر برند پخش دارو در بافت ماهیچه متفاوت باشد.

بهترین مارک بوتاکس که می توان از آن برای درمان خطوط لبخند و خطوط پیشانی استفاده نمود مارک نورونوکس می باشد. از این بوتاکس می توان برای افراد بالاتر از 18 سال استفاده کرد. تزریق بوتاکس نورونوکس معمولا یک جلسه ای است و ماندگاری آن به محلی که تزریق در آن انجام شده بستگی دارد. معمولا این نوع بوتاکس را می توان 3، 6 و یا 7 ماه بعد مجددا انجام داد و تکرار نمود. از معایب این بوتاکس خشکی دهان و مقداری درد در محل تزریق می باشد.

قیمت دستگاه کیوسوئیچ چقدر است؟

مارک دیسپورت (Dysport )

دیسپورت یکی از انواع مارک بوتاکس است که به درمان نمودن خطوط صورت کمک می کند. معمولا نتیجه ی تزریق این ماده بر روی صورت 2 تا 3 روز بعد از آن مشاهده می شود. در برخی افراد نیز یک هفته زمان لازم است تا نتیجه تزریق نمایان گردد. این مارک بوتاکس حدود 6 تا 8 ماندگاری دارد و خیال زیبا جویان را تا مدت زیادی از انجام تزریق راحت می کند.

این موضوع باعث می شود که در هزینه ها نیز صرفه جویی شود. بازدهی این برند بسیار زیاد بوده و افراد رضایت زیادی از برند دسپورت دارند. دیسپورت می تواند مسافت بیشتری را در ماهیچه پخش شود. این موضوع باعث می شود تا از این برند برای درمان خطوط پنجه کلاغی استفاده گردد.

معروفترین مارک بوتاکس

مارک بوتاکس مصپورت (Masport)

برند مسپورت در درمان خطوط پیشانی و خط اخم کاربرد زیادی دارد. این برند در ایران تولید می شود اما به دلیل کیفیت بالایی که دارد با نمونه های خارجی برابری می کند. ماندگاری این برند حدود 4 تا 6 ماه می باشد. این برند یکی از برندهای محبوب بوتاکس در ایران است. یکی از معایب این برند دوز مصرفی بالاتر نسبت به انواع دیگر است. به همین دلیل ممکن است عوارض شدید تری را در افرادی که حساسیت دارند ایجاد نماید. این مارک بوتاکس یکی از ارزانترین برندهای بوتاکس می باشد.

قیمت دستگاه هایفو اولترا 7بعدی برای کلاژن سازی و جوانسازی پوست صورت و گردن

برند بوتاکس زئومین (Zeomin)

زئومین یک مارک بوتاکس است که در درمان چین و چروک های عمیق و سطحی کاربردی می باشد. خطوط پیشانی را می توان با استفاده از این نوع بوتاکس درمان نمود. بوتاکس صورت با مارک زئومین دارای تراکم کمتری در مولکول های سم میباشد. اگر بوتاکس صورت با مارک های دیگر اثری بر روی پوست فرد نداشته می توان از این مارک استفاده نمود.

نتیجه ی تزریق این مارک بوتاکس حدود 3 تا 5 روز بعد بر روی پوست نمایان می شود. البته ممکن است این زمان تا یک ماه هم به طول انجامد. به همین دلیل اگر می خواهید سریع تر از بوتاکس خود نتجه بگیرید نباید از این برند استفاده نمایید.

مارک ازالور Azzalure

برند آزالور نوعی سم بوتولینوم می باشد که به عنوان یکی از بهترین برند بوتاکس مورد استفاده قرار می گیرد. از اوایل دهه ی 1990 این برند با نام دیسپورت به فروش رسید. در سال 2009 این دارو در انگلستان تایید شد و با نام آزالور برای درمان خطوط چهره مورد استفاده قرار گرفت. این دارو نیز مانند دیگر برندهای بوتاکس از طریق پوست تزریق می شود. نتیجه ی تزریق این دارو را می توان 4 الی 5 ماه بعد مشاهده نمود.

انواع مارک بوتاکس

برند درماتوکس DermaTox

درماتوکس یکی از جدیدترین برندهای بوتاکس محسوب می شود. این ماده علاوه بر از بین بردن چروک های پوست می تواند برای درمان منافذ باز پوست، جای جوش و زخم نیز مورد استفاده قرار گیرد. عملکرد این سم به گونه ای است که انتقال عصبی عضلانی را مسدود نموده و عضله را غیر فعال می نماید. تزریق این دارو با استفاده از سوزن هایی بسیار نازک به نواحی مورد نظر انجام میشود. درمان با این دارو حدود 15 دقیقه زمان می برد. اثر این تزریق دو هفته بعد از آن نمایان می شود. ماندگاری اثر درماتوکس به عوامل مختلفی مانند محل تزریق و نوع چین و چروک ها و همچنین سن فرد بستگی دارد.

تاثیر مارک بوتاکس بر ماندگاری آن

معمولا مارک بوتاکس تاثیر زیادی در ماندگاری آن ندارد و بیشتر برند های بوتاکس حدودا بین 3 تا 6 ماه بر روی پوست ماندگارند. با این وجود برندهای مصپورت و دیسپورت ماندگاری بیشتری نسبت به سایر مارک ها دارند. تزریق بوتاکس باید با برنامه ای خاص انجام شود تا اثر بخشی و ماندگاری بیشتر داشته باشد. بهتر است بعد از تزریق فرد در معرض تابش آفتاب قرار نگیرد زیرا باعث گردش خون سریعتر و پراکندگی مواد بوتاکس به دیگر نقاط می گردد.

اگر بدنبال یک سرمایه گذاری پرسود در زمینه زیبایی هستید، خرید دستگاه آر اف فرکشنال بهترین گزینه است.

تزریق برند اصل بوتاکس خارجی

برای تزریق بهترین مارک بوتاکس خارجی، بهتر است به مراکز درمانی معتبر و کلینیک های تخصصی پوست و زیبایی مراجعه نمایید. روش دیگر برای انجام تزریقی مطمئن استفاده کردن از اطلاعات و تجربیات پزشک متخصص پوست می باشد. توجه داشته باشید که پزشک باید قبل از تزریق مواد بوتاکس تاریخ انقضا و بسته ی دارو را به شما نشان دهد. معمولا وزارت بهداشت بر روی موارد دارویی نظارت می کند و موادی که مجوز داشته باشند اصل هستند. اگر بوتاکس شما در زمانی کمتر از 3 ماه از بین برود احتمال تقلبی بودن آن وجود دارد.

بهترین برند بوتاکس ایرانی

اگر بخواهید بوتاکس صورت خود را با یک مارک ایرانی انجام دهید استفاده از مارک مسپورت به شما پیشنهاد می شود. این برند دارای کیفیت بالایی است و می توان از آن برای کاهش تعریق در نقاط مختلف بدن نیز استفاده نمود. برای بوتاکس در ناحیه ابرو بهتر است از برند دیسپورت استفاده نمایید. این ناحیه از صورت حساسیت بالایی دارد. برند آلمانی با نام زئومین نیز کیفیت قابل قبولی دارد اما نسبتا گران است. بوتاکس در قسمت لب معمولا با استفاده از این برند انجام می شود.

بهترین مارک بوتاکس خارجی

برای تزریق بوتاکس به چه پزشکی مراجعه کنیم؟

نکته مهم در تزریق بوتاکس صورت مراجعه به پزشک متخصص می باشد. فردی که تزریق بوتاکس صورت را انجام می دهد باید اطلاعات کافی در مورد عضلات صورت داشته باشد. بدین ترتیب بیمار به راحتی به وی اعتماد می کند و نگرانی برای بیمار وجود نخواهد داشت.

نتیجه گیری

به طور کلی مارک بوتاکس، مصپورت، دیسپورت و زئومین بهترین مارک های موجود در بازار هستند. بهتر است برای تزریق بوتاکس از مارک های شناخته شده که امتحان خود را پس داده اند استفاده نمایید. تزریق بوتاکس هایی با برند اصلی توسط پزشک متخصص و با تجربه می تواند بهترین نتیجه را بر پوست شما داشته باشد. البته باید قبل از تزریق حتما به پزشک مراجعه کنید تا نوع درمان شما دقیقا مشخص شود. برای برخی از افراد تزریق چربی بجای بوتاکس پیشنهاد می شود و اثر بخشی بهتری دارد.

برای دریافت راهنمایی و یا اطلاعات کافی درباره دستگاه های لاین زیبایی می توانید با کارشناسان فروش نویان طب مانلی در تماس باشید

شماره تماس کارشناس : 09129096358

آدرس اینستاگرام نویان طب مانلی @noyanteb_manely

کپی شد

مقالات مرتبط

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.