هایفوتراپی

جوانسازی واژن با دستگاه لیزر هایفو

هایفو واژینال

جوانسازی واژن با دستگاه هایفو روشی غیر تهاجمی برای بازگرداندن جوانی شماست که ما آن را هایفو واژینال می‌نامیم.

این روش از همان اصولی استفاده می‌کند که سایر درمان‌های غیرجراحی موفقیت‌آمیز ما با استفاده از دستگاه هایفوتراپی (HIFU) انجام می‌دهد.

هایفو واژینال چیست ؟

همانطور که هایفوتراپی برای سایر قسمت های بدن باعث سفت شدن پوست ، لیفت صورت، جوانسازی پوست و زیباسازی آن می‌شود، برای واژینال هم اینگونه عمل می‌کند. در هایفو واژینال، امواجی که از دستگاه هایفو ساطع می‌شوند؛ به سفت شدن و زیبا شدن پوست کمک می‌کنند.

گفتنی است، دیواره واژن به دلایل زیادی از جمله زایمان، چاقی، هیسترکتومی و روند پیری اجتناب ناپذیر کشیده و شل می‌شود. این عوامل به دلیل جایگزینی کلاژن طبیعی با الیافی که دارای سطوح خاصی از کشسانی نیستند، مقدار کشسانی موجود را کاهش می دهد. در اثر شل شدگی دیواره‌ی واژن بسیاری از بخش های زندگی زنان از جمله رابطه جنسی و بی اختیاری ادرار را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

جوانسازی واژن با هایفو

جوانسازی واژن با هایفو HIFU یک درمان غیرجراحی پیشرفته است که از فناوری سونوگرافی متمرکز با شدت بالا (HIFU) برای تقویت داخل واژن و درمان آتروفی واژن (نازک شدن)، اختلال عملکرد جنسی و خشکی واژن استفاده می کند. جوانسازی واژن بدون جراحی که بر اساس نیازهای بیمار شخصی سازی شده است، رشد کلاژن را تحریک می کند که به نوبه خود انعطاف پذیری و کشسانی پوست واژن را تقویت می کند و در عین حال زیبایی بیرونی را بهبود می بخشد. پ

مطالعه بیشتر:   تفاوت هایفو و فوتانا

جوانسازی واژن چگونه عمل می‌کند؟

دستگاه هایفو یک هندپیسی مخصوص برای بانوان دارد. زمانی که این هندپیس را داخل واژن قرار می‌دهند، امواج اولتراسوند از آن ساطع می‌شود (همان امواجی که در سونوگرافی نیز استفاده می‌شود.) این گرمای کنترل شده به تحریک تولید طبیعی الاستین و کلاژن جدید کمک می کند.

پس از تولید کلاژن بافت پوست داخل واژن سفت و جمع می‌شود. در واقع با این کار شل شدگی واژن از بین می رود و پوست حالت سفت و ارتجاعی پیدا می‌کند.

این تولید طبیعی الاستین و کلاژن جدید باعث افزایش حس، سفتی و ظاهری جوان می شود و در زمینه های مختلف به شما سود می رساند.

هایفو واژینال

فواید جوانسازی واژن

دستگاه لیزر هایفو جوانسازی واژن مزایای زیادی دارد، از جمله، انجام آن در کمتر از چند ساعت، غیرتهاجمی بودن و دستیابی به نتایج با بهبودی فوری است.

جوانسازی واژن می تواند تأثیر زیادی بر زندگی جنسی شما و همسرتان داشته باشد و مزایایی مانند افزایش کنترل بی اختیاری ادراری را به همراه داشته باشد.

مشتریان ما همچنین کاهش عفونت های تکرار شونده و خشکی واژن را گزارش کرده اند.

با درمان جوانسازی واژن ما در ساوتند، هدف ما این است که اطمینان حاصل کنیم که مشتریانمان با اعتماد به نفس و با تغییر زندگی کاملاً مثبت از خانه خارج می شوند.

از سوی دیگر، تنگ کردن واژن با HIFU به بهبود ظاهر بصری واژن شما کمک می کند.

همچنین بی اختیاری استرسی ادرار را می توان با درمان تنگ کردن واژن با HIFU کاهش داد یا به طور کامل درمان کرد.

مطالعه بیشتر:   لیفت با هایفو یا لیفت با نخ ؟

در پایان، واژن شامل فیبرهای عضلانی است که با یک غشای مخاطی پوشانده شده اند، درست مانند احساس درونی دهان شما. مانند هر ماهیچه ای روی بدن، می تواند با گذشت زمان یا با افزایش سن شل شود. درمان تنگ کردن واژن با هایفو HIFU به بهبود سفتی در دیواره‌های واژن کمک می‌کند و لذت جنسی شما را افزایش می‌دهد.

مهمترین مزیت جوانسازی واژن با هایفو زمان بسیار کم آن است. از آنجایی که این روش غیر تهاجمی و غیر جراحی است، می توانید بلافاصله پس از هایفو فعالیت های عادی خود را از سر بگیرید.

جوانسازی پوست با هایفو

عوارض جوانسازی واژن با هایفو

برخی از بیماران قرمزی، تورم یا حساسیت خفیف در ناحیه واژن را گزارش کرده اند. با این حال، این علائم موقتی هستند و نباید هیچ خطری برای زندگی ایجاد کنند. آنها باید ظرف چند ساعت ناپدید شوند.

علاوه بر این، برخی از زنان ممکن است در طول درمان درد ناچیزی را تجربه کنند، در حالی که برخی دیگر ادعا می کنند که احساس سوزش خفیف دارند.

نویان طب مانلی را در اینستاگرام دنبال کنید…

اکثر مشتریان ما گزارش می دهند که مزایای بهینه را در سه ماه پس از درمان مشاهده می کنند و پس از نه ماه به درمان ادامه می‌دهند.

توصیه‌های مهم قبل از جوانسازی واژن با دستگاه لیزر هایفو 

توصیه ما این است که مراجعین حداقل 72 ساعت پس از درمان از رابطه جنسی خودداری کنند و به مدت 24 ساعت پس از هایفو می‌توانند ورزش کنند.

چه افرادی برای جوانسازی واژن با هایفو ایده‌آل هستند؟

اکثر زنان برای درمان سفت کردن واژن با هایفو مناسب هستند

مطالعه بیشتر:   آیا هایفو یا هایفوتراپی عوارض دارد؟

به طور کلی، نامزدهای ایده آل افرادی هستند که:

از سلامت نسبتا خوبی برخوردار هستند

تجربه شلی واژن به دلیل زایمان، کاهش وزن یا افزایش سن داشته‌اند

به دنبال یک جایگزین غیر جراحی برای جوانسازی واژن خود هستند

انواع دستگاه جوانسازی از جمله : دستگاه هایفو ، دستگاه آر اف فرکشنال ، دستگاه co2 فرکشنال ، دستگاه هایفو رومیزی و دستگاه آر اف رومیزی در نویان طب مانلی

هایفو واژینال

هایفو واژینال برای چه افرادی مناسب نیست؟

کاندیدای مناسب برای انجام هایفو واژینال خانم هایی هستند که مشکلات و بیماری های خاصی نداشته باشند. به طور کلی این روش درمانی برای همه خانم ها با هر سن و سالی انجام می شود؛ به جز کسانی که شرایط زیر را دارند:

خانم های باردار

کسانی که بیماری صرع یا دیابت دارند.

کسانی که زخم، زگیل یا تبخال در ناحیه تناسلی دارند.

کسانی که پروتز یا جسم فلزی در قلبشان دارند.

سوالات متداول جوانسازی واژن با هایفو

آیا جوانسازی واژن هایفو بی خطر است؟

جوانسازی واژن با هایفو به طور کلی برای اکثر بیماران ایمن در نظر گرفته می شود. از آنجایی که از امواج اولتراسوند به جای نور لیزر یا انرژی RF (فرکانس رادیویی) استفاده می کند، خطر داغ شدن بیش از حد پوست یا سوختگی کمتری دارد.

آیا جوانسازی واژن با هایفو درد دارد؟

خیر، اکثر بیماران در طول جلسات درمانی خود احساس درد یا ناراحتی نمی کنند. نیازی به بیهوشی نیست و بیشتر می گویند که تا حدودی احساس گرما می کند.

نتایج حاصل از روش هایفو جوانسازی واژن چقدر دوام دارد؟

اکثر بیماران می توانند انتظار داشته باشند که نتایج جوانسازی واژن با هایفو بین 18 ماه تا سه سال باقی بماند.

نوشته های مشابه