رسانه, لیزر تراپی, ویدئو

ویژگی‌های دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس 2023/ ویدئو

دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس

ویژگی‌های دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس چیست؟ دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس یکی از پیشرفته‌ ترین و بهترین دستگاه‌های لیزری است که امکانات فوق‌العاده‌ای دارد.

اکثر دستگاه‌های رفع موهای زائد از یک نوع خاص از طول موج لیزر استفاده می‌کنند. رایج ترین این طول موج‌ها، طول موج‌های لیزر الکس یا 755 نانومتر، طول موج دایود یا 808 نانومتر و طول موج ND:YAG 1064 نانومتر هستند.

هر یک از اینها ویژگی‌های منحصر به فرد و سطوح جذب متفاوتی در ملانین دارند. ملانین کروموفوری است که رنگ پوست و موی فرد را تعیین می‌کند. جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد همه این طول موج‌ها را به طور همزمان ترکیب می‌کند که آنها را برای انواع پوست مناسب می‌کند.

اما مهمترین ویژگی که به دستگاه تیتانیوم پلاس اضافه شده است، طول موج چهارم یا 904 نانومتر است که برای سفید کنندگی پوست مفید است؛ پس همزمان با یک دستگاه دو خدمت متفاوت به مخاطبان خود ارائه دهید.

لیزر تیتانیوم پلاس از امکانات فوق‌ العاده‌ای برخوردار است که از جمله مهم ترین این امکانات می‌توان به سیستم خنک‌ کننده اشاره کرد. در واقع از سیستم خنک کننده برای جلوگیری از سوختگی پوست و کاهش درد استفاده می‌کنند و افرادی که از این دستگاه بهره بگیرند، هیچ گونه ناراحتی یا دردی نخواهند داشت.

دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس

 

 

ظاهر زیبا و استایل مدرن دستگاه تیتانیوم پلاس یکی دیگر از ویژگی‌های این دستگاه جدید است.

سیستم عامل اندروید دستگاه تیتانیوم پلاس نسبت به نسل قبل خود کاملاً به‌روز شده و در کنار سیستم عامل، مانیتور فوق‌العاده با کیفیت دستگاه تیتانیوم پلاس نسبت به نسل قبل خیلی ملموس است.

مطالعه بیشتر:   راه های تقویت موهای نازک و کرکی با لیزر

و در نهایت، در نسل جدید دستگاه لیزر تیتانیوم شما می‌توانید از راه دور خیلی راحت بر روی دستگاه خود مدیریت داشته باشید.

در یک جمله، اگر بخواهیم تفاوت عمده‌ی دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس را با نسل قبلی در چند کلمه بیان کنیم، باید گفت دستگاه تیتانیوم پلاس قوی‌تر، سریع‌تر و باهوش‌تر از نسل قبلی است.

خرید دستگاه تیتانیوم پلاس و اطلاع از قیمت دستگاه تیتانیوم پلاس در نویان طب مانلی

آدرس اینستاگرام نویان طب مانلی       @noyanteb_manely

با کارشناسان فروش نویان طب مانلی در تماس باشید…

09129170213   خانم توکل

09129170215   خانم فلاح

09126488767   خانم شیانی

لوگو نویان طب مانلی

سوالات خود را از ما بپرسید

    نوشته های مشابه