Search
Close this search box.
تجهیزات پزشکی نویان طب مانلی
Articles

مقالات

Noyan Teb Manely Medical Equipment
نویان طب مانلی
یکی از انواع روشهای درمانی زیبایی برای بازگردانی شادابی به پوست صورت است ، با جوان سازی پوست میتوان هماهنگی و تقارن را به صورت بازگرداند ، دستگاه لیزر جوانسازی کیوسوئیچ ، یه لیزر پیشرفته و یر تهاجی است که با استفاده از تولید امواج نوری پر قدرت که حدود موج 533 و 1064 نانو متر عمل میکند .
تفاوت هایفوتراپی با میکرونیدلینگ به نفوذ آن‌ها به داخل پوست محدود نمی‌شود. میکرونیدلینگ پوست ممکن است به بیش از یک جلسه نیاز داشته باشد، درحالی‌که برای به نتیجه رساندن درمان هایفو معمولا یک جلسه کافی است.
هایفوتراپی در مقایسه با مزوتراپی یک روش ایمن و غیرتهاجی و موثرتر می باشد که در سریع ترین زمان ممکن به نتیجه مطلوب می رسید، هایفوتراپی تاییدیه FDA را دارد و تحقیقات بسیاری روی آن انجام شده است؛ اما در مورد روش مزوتراپی، هنوز تحقیق ثابت شده‌ای وجود ندارد.
جوانسازی پوست صورت با دستگاه لیفتینگ صورت که نقش موثری در سفت کردن، روشن کردن و کشیدن پوست را دارد، خیلی پرطرفدار شده است. اکنون جدیدترین دستگاه لیفتینگ صورت، دستگاه هایفو 7 بعدی می باشد.
تعداد جلسات لیزر موهای زائد به عواملی مختلفی بستگی دارد، از جمله به رنگ و نوع پوست و مو، ژنتیک رشد مو، تعداد جلسات شیو ارتباط مستقیمی دارد و بصورت کلی ۲ الی ۳ هفته بعد از اولین جلسه لیزر درمانی طول می کشد
به روش پیلینگ کربن، لیزر هالیوودی (Carbon Peeling) نیز می گویند و یکی از روش‌های پرطرفدار و موثر برای لایه‌برداری پوست با استفاده از لیزر است، این روش با استفاده از ماده‌ی کربنیک بر روی پوست، اثر لیزر را تقویت کرده و باعث پاک شدن پوست می شود.
به طور کلی پزشکان توصیه می‌کنند هایفو۲ هفته الی یک ماه بعد از بوتاکس لازم دارد، درنتیجه به جای هایفو بعد از بوتاکس، از هایفوتراپی قبل از بوتاکس استفاده کنید.
مهم است بدانید که لیزر موهای زائد به هیچ وجه به تخمدان‌ها و رحم نفوذ نمی‌کند که باعث نازایی و ناباروری در خانم ها ‌شود، بنابراین لیزر بیکینی و کیست تخمدان هیچ ارتباطی با هم ندارن
از روش کرایولیپولیز برای کاهش چربی قسمت‌های مشخصی از بدن استفاده می‌شود و بیشترین کاربرد آن در ازبین بردن چربی‌های شکم، پهلو، باسن و ران ها است، اما برای کوچک کردن سینه یا کاهش سلولیت‌ها را با روش کرایولیپولیز انجام داد،
رفع موهای زائد زیر بغل به کمک لیزر روشی بی‌ خطر و بسیار مؤثر محسوب می‌شود؛ چرا که به غیر از رفع موهای زائد از رشد موها در آینده نیز جلوگیری می‌کند در واقع با استفاده از این روش در شش جلسه، دیگر موهای زیرپوستی رشد نخواهند کرد و همچنین نیازی به استفاده از وکس و تحمل درد نخواهد بود.
وش لاغری با دستگاه کرایو کویتیشن با استفاده از یک فناوری اولتراسونیک جدید و انقلابی برای کوچک کردن باسن و حذف چربیها بدون نیاز به جراحی استفاده میشود. این روش یک روش درمانی نوین برای  لاغری و تغییر شکل بدن است که باعث حذف سلولهای چربی از منطقه باسن میشود.
قبل از شروع درمان کرایولیپولیز ران، یک اپراتور آموزش دیده با استفاده از یک کولیس، لایه های چربی داخلی و خارجی ران ها را  اندازه گیری می کند و یک پارچه محافظ کرایو برای محافظت از ناحیه بدن در برابر سوختگی های برودتی قرار می دهند،
تماس با ما