جستجو
Close this search box.
تجهیزات پزشکی نویان طب مانلی

چگونه بوتاکس اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟

روش های تشخیص بوتاکس اصل از تقلبی

روش های تشخیص بوتاکس اصل از تقلبی

در این مقاله قصد داریم در مورد تشخیص بوتاکس اصل از تقلبی مطالبی را بررسی کنیم. امروزه تزریق بوتاکس یکی از روش های درمانی برای جوانسازی و زیبایی به حساب می آید. بیشتر افراد برای درمان چین و چروک پوست خود به جای جراحی از روش های درمانی مانند بوتاکس استفاده می کنند. تزریق این ماده بدون عارضه و آسان است.

بسیاری از کلینیک های زیبایی از برندهای معتبر برای تزریق بوتاکس استفاده می نمایند. تشخیص بوتاکس اصل از تقلبی به افراد کمک می کند تا درگیر برندهای تقلبی نشوند و سلامتشان به خطر نیفتد.

قبل از تزریق بوتاکس باید بوتاکس اصل را تشخیص داده و بعد از آن تزریق را انجام داد. بوتاکس های تقلبی دارای مواد ناخالصی هستند که می توانند خطراتی را برای افراد بوجود آورند. به همین دلیل توصیه می شود تا تزریق بوتاکس را در کلینیک های زیبایی معتبر انجام دهید. پزشکی که برای این کار انتخاب می شود نیز باید دارای تجربه و مهارت کافی باشد تا کار تزریق به درستی و با نتیجه عالی انجام گردد.

خرید دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس با بهترین عملکرد و کیفیت

برندهای معتبر بوتاکس کدام اند؟

چگونه بوتاکس اصل را از بوتاکس تقلبی تشخیص دهیم؟

سم بوتاکس با عنوان های مختلف در بازار به فروش میرسد. این نام های تجاری کیفیت های متفاوتی دارند اما همه ی آن ها به یک منظور در کلینیک های زیبایی مورد استفاده قرار میگیرند. بهترین مارکهای بوتاکس اصل عبارتند از دیسپورت، مسپورت، نورونوکس، میوبلاک، دیستون، زومین، درماتوکس و غیره.

برخی افراد این مشکل را دارند که چگونه یک بوتاکس اصل را از بوتاکس تقلبی شناسایی کنند. یکی از مراحل مهم برای تزریق بوتاکس انتخاب کلینیک معتبر می باشد. این مورد تا حد زیادی خیال افراد را بابت اصل بودن بوتاکس راحت می کند. معمولا پزشک متخصص که تجربه کافی در زمینه بوتاکس داشته باشد در زمان خرید به اصل بودن بوتاکس توجه می نماید.

داشتن گواهی FDA می تواند یکی از مراحل مهم در انتخاب بوتاکس باشد. بهتر است قبل از تزریق بوتاکس از پزشک یا کسی که تزریق را برایتان انجام می دهد بخواهید تا بسته بوتاکس را به شما نشان دهد. پزشک معالج وظیفه دارد اطلاعات مورد نیاز را در مورد برند مصرفی در اختیار شما قرار دهد.

خالص سازی بوتاکس اصل از بوتاکس تقلبی

به طور کلی بوتاکس هایی که دارای تاییدیه وزارت بهداشت باشند بوتاکس اصل شناخته می شوند. بوتاکس اصل حدود 3 تا 6 ماه ماندگار است. به همین دلیل اگر اثر بوتاکس قبل از این مدت از بین برود احتمال تقلبی بودن آن وجود دارد. تکنولوژی خالص نمودن بوتاکس دارای مراحل پیچیده و هزینه بر می باشد. در تولید بوتاکس تقلبی این فرآیند به طور کامل انجام نمی شود و همین موضوع باعث ارزان تر بودن بوتاکس های ناخالص و تقلبی است.

در صورتی که یک بوتاکس حاوی مواد ناخالص باشد پس از ورود به بدن با پروتئین هایی که در بافت های مختلف بدن وجود دارد ترکیب شده و مولکول های تازه ای را به وجود می آورد. این مولکول ها از طرف سیستم دفاعی بدن به عنوان یک عامل مهاجم شناخته شده و بدن برای از بین بردن آنها اقدام می کند. در نتیجه در محل مورد نظر التهاب به وجود می آید. گاهی اوقات بیماری های خود ایمنی از همین جا نشات می گیرد.

عوارض تزریق بوتاکس تقلبی و نامعتبر

قیمت دستگاه CO2 فرکشنال برای زیبایی و جوانسازی پوست

تزریق بوتاکس اصل

از آنجا که مواد بوتاکس نسبت به دمای سرد حساس می باشند از پزشک یا فردی که بوتاکس را برای شما تزریق می کند بخواهید تا ویال بوتاکس را در مقابل چشم شما باز کند. با این کار مطمئن می شوید بسته قبلا باز نشده و در معرض هوای آزاد قرار نگرفته است. برای شناسایی پزشک و یا مرکز معتبر نیز می توانید از اطلاعاتی که در انجمن جراحان و پزشکان زیبایی در اینترنت وجود دارد استفاده نمایید.

عوارض تزریق بوتاکس های تقلبی

تزریق نمودن بوتاکس تقلبی می تواند دارای عوارضی باشد. یکی از این عوارض آسیب دائمی به اعصاب است. در موارد دیگر با تزریق این نوع بوتاکس ممکن است فلج شدن قسمتی از صورت رخ دهد. ایجاد ورم و قرمزی پس از تزریق و یا عفونت در آن محل می تواند از پیامدهای تزریق بوتاکس های تقلبی باشد. از دیگر مواردی که ممکن است در صورت تزریق بوتاکس های تقلبی در پوست بوجود آید واکنش های حساسیتی، افتادگی پلک و دوبینی میباشد. در موارد نادر انحراف چشم نیز در پی تزریق بوتاکس گزارش شده است.

بوتاکس شرکت دیسپورت

شرکت دیسپورت برای تشخیص بهتر بوتاکس اصل بر روی بسته بندی محصول خود برچسب هایی را درج نموده است که در صورت باز شدن بسته بندی بوتاکس این برچسب حتما بریده می شود. با این کار می توانید مطمئن شوید که بسته بندی در همان لحظه باز می شود و قبل از آن باز نشده است. بر روی برچسب نیز کدی 16 رقمی وجود دارد که می توان با استفاده از آن اصالت کالا را تایید نمود.

روش های تشخیص بوتاکس اصل از تقلبی

نشانه های بوتاکس اصل چیست؟

در صورتی که یک کالا اصل باشد و با مجوز وارد شده باشد حتما شرایط نگهداری برای آن لحاظ شده است اما در صورتی که یک دارو به صورت قاچاق به کشور وارد شده باشد ممکن است تحت هر شرایطی قرار گرفته باشد. در این شرایط نمی توان مطمئن بود که کالا نتیجه بخشی مورد نظر را دارد. بیشتر عوارضی که به خاطر تزریق بوتاکس در بین زیباجویان مشاهده میشود به خاطر تزریق مواد تقلبی است.

درج نشدن کشور سازنده بر روی کالا می تواند یکی از عوامل تقلبی بودن آن دارو باشد. گاهی اوقات افرادی که اجناس را به صورت قاچاق به کشور وارد می کنند اطلاعاتی را بر روی آن درج می نمایند. مثلا در برخی موارد پرچم یک کشور یا عبارت های انگلیسی بر روی کالا نوشته می شود اما هیچ نامی از شرکت سازنده دارو وجود ندارد. در این موارد باید اطلاعات بیشتری در مورد آن کالا کسب نمود و از تزریق بوتاکس های بی نام و نشان خودداری کرد.

برای خرید دستگاه لیزر ناب وی با کاربرد رفع تتو بدن و لکه های پوستی با ما تماس بگیرید.

معیارهای مهم در تشخیص بوتاکس اصل

بوتاکس اصل توسط شرکت های مجاز و معروف ساخته می شود در حالی که بوتاکس تقلبی دارای برند ناشناخته است. معمولا بوتاکس های اصل گران تر هستند. در بوتاکس های اصل ترکیبات عالی و موثری وجود دارد که اثرگذاری طولانی تری بر روی پوست دارند. این بوتاکس ها معمولا کم خطرند. بوتاکس هایی که اصل باشند را می توان از طریق کانال های رسمی تایید نمود.

جهت دریافت اطلاعات کامل با کارشناسان فروش نویان طب مانلی در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس : 09129096358

آدرس اینستاگرام نویان طب مانلی @noyanteb_manely

کپی شد

مقالات مرتبط

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.