جستجو
Close this search box.
تجهیزات پزشکی نویان طب مانلی

لاغری با دستگاه اسکالپشور

بهترین روش لاغری با دستگاه اسکالپشور

لاغری اسکالپشور چیست و به چه منظور انجام می گردد؟

لاغری با دستگاه اسکالپشور، یک روش درمانی غیر جراحی برای پیکر تراشی محسوب می شود. در این روش درمانی سلول های چربی با استفاده از لیزر از بین می روند. این روش درمانی برای از بین بردن چربی های شکم، پهلو، ران و غبغب مورد استفاده قرار می گیرد. برای افرادی که نمی خواهند از روش تهاجمی لیپوساکشن برای از بین بردن چربی های خود استفاده کنند روش لاغری اسکالپشور مناسب است. این درمان با لیزر انجام می شود و معمولا نیاز به استراحت ندارد. به همین دلیل پس از انجام آن می توانید بلافاصله فعالیت های روزانه خود را آغاز کنید.

جهت دریافت اطلاعات درباره خرید دستگاه لاغری با شماره 09129096358 تماس بگیرید.

مکانیزم عمل در لاغری اسکالپشور

یک جلسه درمان لاغری با دستگاه اسکالپشور حدود 24 درصد از چربی هایی که در ناحیه مورد نظر وجود دارد را از بین میبرد. از این درمان می توان برای خانم ها و آقایان استفاده نمود. اسکالپشور معمولا 20 الی 25 دقیقه به طول می انجامد. با این روش می توان مناطق مختلفی از بدن را تحت درمان قرار داد. سلول های چربی که با استفاده از این روش درمانی آسیب میبینند طی هفته های بعد از راه سیستم لنفاوی از بدن دفع و خارج می شوند.

لاغری با دستگاه اسکالپشور

نحوه کار با دستگاه اسکالپشور

ابتدا پزشک یا کسی که لیزر لاغری اسکالپشور را انجام می دهد نقاط مورد نظر را بر روی پوست علامت گذاری می نماید. در زمان درمان دستگاه مانند کمربندی دور ناحیه مورد نظر پیچیده می شود. لیزری که از آن برای آب کردن چربی ها استفاده می شود دایود 1060 نانومتر می باشد. با استفاده از این لیزر دما به 107 تا 116 درجه فارنهایت می رسد. دستگاه اسکالپشور به طور متناوب حرارت و اثر خنک کنندگی را بر روی پوست ایجاد می نماید. اگر برای رسیدن به نتیجه ی مورد نظر احتیاج به انجام اضافی این عمل باشد باید 12 هفته بعد از درمان اولیه انجام شود.

مزایای لاغری با دستگاه اسکالپشور

در لاغری اسکالپشور احتیاجی به بیهوشی و برش وجود ندارد. انرژی لیزر در این اقدام به پوست نفوذ می کند و سلول های چربی را گرم می نماید. این گرم کردن تا جایی ادامه می یابد که چربی ها از بین بروند. مزیت این دستگاه آسیب نرساندن به بافت های دیگر می باشد. عموما نتیجه ی این اقدام زیبایی حدود 6 هفته بعد مشاهده می شود اما برای دیدن نتیجه ی نهایی باید تا 3 ماه صبر کنید.

سلول های چربی که طی این اقدام از بین می روند به صورت خود به خود برنمی گردند. فقط اگر وزن شما افزایش یابد بدن سلول های چربی جدیدی تولید می نماید. به همین دلیل بهتر است پس از انجام روش لاغری اسکالپشور یک رژیم غذایی سالم را دنبال نموده و ورزش را در برنامه روزانه خود قرار دهید.

بوکالفت صورت با دستگاه اسکالپشور

یکی از مزایای لاغری اسکالپشور این است که می تواند برای درمان ناحیه ی صورت نیز مورد استفاده باشد. این روش برای زیبایی اندام ها بسیار کاربردی است. چربی های سرسخت و سفت که با استفاده از روش های دیگر از بین نمی روند در اسکالپشور حرارت دیده و ذوب می شوند. نسبت به روش های جراحی استفاده از لاغری اسکالپشور عوارض بسیار کمی دارد.

لاغری با دستگاه اسکالپشور

خرید دستگاه لاغری ems با بهترین شرایط اقساطی، مناسب برای کلینیک های زیبایی

عوارض احتمالی استفاده از روش لاغری با اسکالپشور

حرارتی که از دستگاه لاغری اسکالپشور منتشر می شود می تواند باعث احساس سوزن سوزن شدن و حرارت در طول درمان شود. این روش درمانی احتیاجی به بیحسی ندارد. تا این لحظه عوارض بسیار کمی از روش اسکالپشور گزارش شده است اما از آنجایی که این روش بسیار جدید است می تواند دارای فواید و عوارض دیگری نیز باشد. ایجاد مقداری درد و سفتی در ناحیه مورد نظر پس از درمان طبیعی است. برخی افراد نیز در قسمتی از بدن خود دچار کبودی شده اند که این عوارض پس از چند روز بهبود می یابد. در این روش ممکن است به چند جلسه درمان نیاز باشد تا نتیجه حاصل شود.

مراقبت های بعد از لاغری با دستگاه اسکالپشور

لازم است برای کاهش علائم کبودی در روش لاغری اسکالپشور از چند روز قبل مصرف روغن ماهی، الکل، آسپرین و ایبوپروفن را متوقف نمایید. ناحیه تحت درمان نباید قبل و بعد از اسکالپشور در معرض نور آفتاب قرار گیرد. احتمال تشکیل توده چربی بعد از انجام این عمل وجود دارد. بهتر است ناحیه ای که تحت درمان قرار گرفته است را روزی دو مرتبه ماساژ دهید تا توده ها از بین بروند، همچنین بهتر است تا یک هفته ناحیه مورد نظر در معرض تابش آفتاب قرار نگیرد.

هزینه های لاغری با دستگاه اسکالپشور

مزایای لاغری با دستگاه اسکالپشور

قیمت لاغری اسکالپشور به عوامل مختلفی از جمله ناحیه ی تحت درمان بستگی دارد. تعداد جلسات مورد نیاز برای درمان نیز می تواند بر روی هزینه ی درمان تاثیر داشته باشد. محل کلینیک و تجربه ی پزشک از دیگر عواملی است که بر قیمت لاغری اسکالپشور تاثیر مستقیم دارد. گاهی اوقات اسکالپشور توسط فردی آموزش دیده به جای پزشک انجام می شود. بهتر است قبل از شروع پروسه درمان در مورد تجربه و مهارت فرد اطلاعات لازم را کسب نمایید.

لاغری با اسکالپشور برای چه افرادی مناسب است؟

بهتر است لاغری با اسکالپشور برای افرادی انجام شود که در بدن خود چربی موضعی دارند. این چربی ها معمولا به درمان های دیگر مانند رژیم های غذایی و یا ورزش جواب نداده اند. برای درمان با این روش ابتدا باید با پزشک مشورت نمایید و در صورتی که این روش برای شما جواب می دهد آن را انجام دهید.

جهت دریافت راهنمایی های لازم برای لاغری با دستگاه اسکالپشور با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شماره تماس کارشناس : 09129096358

آدرس اینستاگرام نویان طب مانلی @noyanteb_manely

کپی شد

مقالات مرتبط

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.