Search
Close this search box.
تجهیزات پزشکی نویان طب مانلی

روش هایفو بهتر است یا اندولیفت

هایفو یا اندولیفت

روش هایفو بهتر است یا اندولیفت؟ این سوالی ست که برای بسیاری از زیباجویانی که در پی بهترین راه برای درمان چین و چروک و بهبود وضعبت پوستشان هستند پیش می آید. برای پاسخ به این سوال که روش هایفو بهتر است یا اندولیفت باید گفت که روش هایفو روش ایمن تر ، باعوارض کم تر و تعداد جلسات کمتر می باشد.

عوامل تاثیرگذار زیادی برای پاسخ به این سوال مهم هستند که آن‌ها را مورد بررسی قرار دادیم. شما می‌توانید با‌توجه‌به الویت‌ها و نیازهایتان روش مناسب با شرایطتان را انتخاب کنید. تعیین اینکه اندولیفت بهتر است یا هایفو به عوامل مختلفی همچون نیازهای شما، وضعیت پوست، اهداف و توصیه‌های پزشک متخصص بستگی دارد. هر دو روش از تکنولوژی‌های نوین استفاده می‌کنند و اثرات طولانی‌مدت برای رفع خطوط مختلف پوستی و چین‌وچروک دارند.

معمولا بیماران برای دریافت نتیجه بهتر روش جوانسازی هایفو را با اندولیفت ترکیب می‌کنند؛ اما انتخاب نهایی باید با‌توجه‌به شرایط شخصی شما انجام شود. بررسی نظرات و تجربیات افرادی که از این روش‌های درمانی استفاده کرده‌اند هم برای تصمیم‌گیری بهتر به شما کمک خواهد کرد.

جدیدترین دستگاه CO2 فرکشنال

مقایسه دو روش هایفو و اندولیفت صورت؟

با پیشرفت تکنولوژی و بالا رفتن تعداد متقاضیان جوانسازی پوست، روش‌های پاسخگویی به این نیاز نیز متنوع‌تر و کامل‌تر از قبل شده است. دو مورد از روش‌های درمانی جدید برای جوانسازی پوست که متقاضیان بسیاری دارد، اندولیفت و هایفو است. هر دو روش برای جوانسازی، لیفت و رفع چین‌وچروک‌های پوستی به‌کار می‌روند؛ اما بیماران همیشه به‌دنبال ماندگارترین و موثرترین روش روش جوانسازی پوست هستند. در این مقاله با بررسی عوارض و مزایای این دو روش، میزان ماندگاری نتایج درمانی، طول دوره نقاهت و هزینه‌ها به شما خواهیم گفت که اندولیفت بهتر است یا هایفو؟

بررسی شباهت‌های هایفو و اندولیفت

اندولیفت با لیزر و هایفو با دستگاه هایفو دو تکنولوژی جدید در حوزه زیبایی و جوانسازی پوست هستند. در هر دو روش با تحریک کلاژن‌سازی، بافت‌های مرده جای خود را به سلول‌های جدید می‌دهند. انرژی فراصوت به‌صورت متمرکز و با انتقال حرارت به لایه‌های عمقی پوست، باعث تحریک تولید کلاژن و الاستین می‌شود. این موضوع موجب لیفت، سفت شدن بافت و در نهایت جوانسازی پوست خواهد شد.

همچنین اندولیفت و هایفو دو روش غیرتهاجمی برای رفع مشکلات پوستی هستند و برای حذف خطوط و چین‌وچروک‌های صورت نیازی به عمل جراحی نخواهید داشت. در‌ نتیجه زمان بازیابی و دوره نقاهت کوتاه‌تر و خطر ابتلا به عفونت کمتر خواهد بود.

مزایای خرید دستگاه rf فرکشنال چیست؟

تفاوت اندولیفت و هایفو

هر دو روش غیر‌تهاجمی هایفو و اندولیفت برای جوانسازی پوست به‌کار می‌روند، اما در مواردی همچون نوع فناوری استفاده شده، میزان تاثیرگذاری و ماندگاری، قابلیت تنظیم و عمق نفوذ یا یکدیگر تفاوت‌هایی دارند. در ادامه برای پاسخ به سوال «اندولیفت بهتر است یا هایفو؟» به بررسی و مقایسه این موارد خواهیم پرداخت.

مقایسه فناوری استفاده شده در هایفو و اندولیفت

اندولیفت یک متد درمانی بر پایه لیزر برای تحریک بافت‌های عمقی به‌منظور کلاژن‌سازی و رفع چین‌وچروک و مشکلات پوستی است. در مقابل در روش هایفو با استفاده از دستگاه دابلو گلد هایفو، به‌کارگیری تکنولوژی فراصوت منجر‌به انتقال حرارت به لایه‌های عمقی پوست و تحریک کلاژن‌سازی می‌شود.

مقایسه عمق نفوذ روش هایفو به نسبت اندولیفت

هایفو یا اندولیفت

امواج فراصوت در دستگاه هایفو دابلو گلد برای رفع چین و چروک صورت و لیفتینگ قابلیت نفوذ به عمق دلخواه در بدن به‎صورت متمرکز و بدون آسیب به بافت‌های مجاور را دارند. با این ویژگی منحصربه‌فرد امکان دستیابی به لایه SMAS بدون نیاز به جراحی فراهم آمده است. به‌این‌ترتیب می‌توان از بالاترین انرژی برای جوانسازی پوست استفاده کرد. در روش اندولیفت عمق نفوذ به لایه‌های پوستی بیشتر است؛ اما معمولا زمان بیشتری هم برای بازیابی و رفع تورم و قرمزی پوست سپری می‌شود.

طول دوره درمان؛ دسترسی سریع‌تر به نتیجه و تعداد جلسات درمانی کمتر در روش هایفو

به‌طور معمول تعداد جلسات هایفو به نسبت اندولیفت برای رسیدن به نتیجه مطلوب و رفع مشکلات پوستی کمتر و کوتاه‌تر است. در روش هایفو گاهی فقط با شرکت در یک جلسه درمان نتیجه دلخواه و مورد‌نظر را مشاهده خواهید کرد. برای بعضی افراد ممکن است این عدد به 3 جلسه هم برسد؛ اما طول دوره درمان در جلسات اندولیفت معمولا طولانی‌تر و بین 3 تا 5 جلسه و گاهی بیشتر است. همچنین اندولیفت معمولا به‌صورت جلسات تکراری در فواصل زمانی منظم، مثلا هر 2 تا 4 هفته یک‌بار، انجام می‌شود؛ اما فواصل زمانی بین جلسات هایفو طولانی و مثلا یک جلسه در هر 6 تا 12 ماه است.

اگر در پاسخ به سوال «آر اف بهتر است یا هایفو» نیز فاکتور زمان برای شما اهمیت بالایی دارد، در این مورد هم تعداد جلسات هایفو کمتر است. البته توجه داشته باشید که طول دوره درمان به عوامل مختلفی از جمله نوع و مساحت منطقه درمانی، هدف درمان، تنظیمات مورد استفاده و تجربه و تخصص پزشک بستگی دارد.

بهترین دستگاه هایفو کدام است؟

اندولیفت بهتره یا هایفو، با بررسی تعداد جلسات

زمان درمان هایفو به نسبت اندولیفت معمولا کوتاه‌تر است. هر جلسه هایفو به‌طور‌معمول کمتر از 40 دقیقه طول می‌کشد؛ اما زمان جلسات درمانی اندولیفت طولانی‌تر و بین 30 تا 60 دقیقه است. به‌طور‌کلی زمان درمان نسبت به منطقه درمانی و مساحت ناحیه تحت درمان متفاوت خواهد بود.

قابلیت تنظیم عمق و شدت نفوذ در روش هایفو و اندولیفت

در هر دو روش هایفو و اندولیفت می‌توان میزان شدت و عمق نفوذ به لایه‌های پوست را تنظیم کرد. این قابلیت منجر‌به پاسخگویی مناسب و دریافت نتیجه بهتر بر‌اساس نیازهای هر فرد و ناحیه تحت درمان خواهد شد. همچنین با این قابلیت می‌توان به نواحی مختلف صورت برای درمان چین‌وچروک و شل‌شدگی پوست صورت استفاده کرد.

بررسی هزینه؛ با انتخاب روش هایفو هزینه کمتری برای درمان بپردازید

مزایا و میزان اثربخشی در دو روش هایفو و اندولیفت تقریبا یکسان است. همچنین در هر دو روش معمولا افراد عوارض موقتی و ناچیزی همچون قرمزی، التهاب، سوزش و خارش را تجربه می‌کنند. در این حالت و با‌توجه‌به پاسخگویی مناسب و موثر هر دو روش به رفع مشکلات پوستی، ممکن است مراجعه کنندگان به‌دنبال روش کم‌هزینه‌تر باشند.

در این بخش با‌توجه‌به این موضوع و فاکتور می‌خواهیم به سوال «اندولیفت بهتر است یا هایفو» پاسخ دهیم. تقریبا هزینه هایفوتراپی نصف اندولیفت است؛ بنابراین بسیاری از مراجعه‌کنندگان روش هایفو را به اندولیفت ترجیح می‌دهند.
دریافت بهترین نتیجه برای جوانسازی پوست به‌ کمک ترکیب اندولیفت با هایفو
امیدواریم اگر برای شماهم سوال پیش آمده است که روش هایفو بهتر است یا اندولیفت در این مقاله به پاسخ سوال خود رسیده باشید.

آدرس اینستاگرام نویان طب مانلی @noyanteb_manely

با کارشناسان فروش نویان طب مانلی در تماس باشید…

کپی شد

مقالات مرتبط

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس با ما