هایفوتراپی

چه کسانی نباید هایفوتراپی انجام دهند؟

عوارض هایفوتراپی چیست؟

هایفوتراپی برای چه کسانی ممنوع است ؟

هایفوتراپی به عنوان یکی از بهترین روش ‌های جوانسازی پوست شناخته می ‌شود. شما برای انجام دادن این روش جوانسازی باید عوارض هایفوتراپی را به خوبی بدانید. بعد از ۳۰ سالگی کلاژن سازی پوست کاهش پیدا خواهد کرد. بر همین اساس باید به دنبال بهترین راهکار باشید تا جوانسازی پوست خود را تضمین کنید.

با اینکه هایفوتراپی یکی از روش‌ های عالی جوانسازی پوست به شمار می‌ رود ولی برای برخی از افراد مناسب نیست. این مسئله که بدانید چه کسانی نباید هایفو انجام دهند بسیار مهم می‌ باشد. در این مطلب می‌ خواهیم بدانیم هایفوتراپی برای چه افرادی مضر است؟

هایفوتراپی برای چه افرادی مضر است؟

هایفوتراپی برای چه افرادی مضر است؟

افرادی که استنت های فلزی دارند

افرادی که در نواحی متفاوت صورت و گردن خود استنت ‌های فلزی دارند نمی ‌توانند روش هایفوتراپی را برای جوانسازی پوست انتخاب کنند. وجود انواع استنت های فلزی و همچنین ایمپلنت ‌های دندان زمان هایفوتراپی درد زیادی را برای افراد به همراه خواهد داشت. جهت جلوگیری از بروز عوارض این روش زیباسازی، باید از پدهای مخصوص استفاده شود. انواع پدهای مخصوص را بین پوست صورت و استنت قرار می ‌دهند تا درمان به درستی انجام شود. اگر شما دارای استنت های فلزی در بخش‌ های متفاوت صورت و گردن خود هستید حتما باید این مسئله را به پزشک بگویید.

مطالعه بیشتر:   دستگاه مینی هایفو چیست؟

خرید دستگاه لیزر موهای زائد با شرایط اقساطی و نصب و ارسال رایگان

افرادی که خال های رنگی و مشکوک روی پوست خود دارند

افرادی که در نواحی متفاوت صورت خود خال ‌های رنگی و مشکوک دارند امکان دارد دچار عوارض هایفوتراپی شوند. بسیاری از خال ‌های پوستی دارای بافت عجیبی هستند. تحریک کردن این نمونه خال ‌ها امکان دارد عوارض خطرناکی برای افراد به همراه داشته باشد. اگر روی محل درمانتان دارای خال هستید قبل از انجام دادن هایفوتراپی باید این مسئله را به پزشک بگویید. روش‌ های گوناگونی برای برداشتن انواع خال‌ ها مورد استفاده قرار می‌ گیرند. دستگاه ‌های لیزر بهترین دستگاه‌ هایی هستند که خال‌ های صورت را از بین می ‌برند.

عوارض هایفوتراپی برای افرادی که در بدنشان دستگاه ضربان ساز دارند

افرادی که دستگاه‌ های ضربان ساز درون بدنشان قرار گرفته است نمی ‌توانند از روش هایفوتراپی برای جوانسازی پوست استفاده کنند. بیماران قلبی دارای دستگاه‌ های الکترونیکی ضربان ساز هستند. برای استفاده کردن از دستگاه هایفو این دسته از افراد با محدودیت مواجه می‌ شوند. این افراد به جای اینکه روش هایفوتراپی را برای جوانسازی انتخاب کنند باید به دنبال روش ‌های دیگر باشند. پزشک متخصص روش‌ های دیگر که مناسب این دسته از افراد است را معرفی می‌ کند تا یکی از آنها را انتخاب نمایند.

هایفوتراپی برای چه کسانی مضر است؟

بیماران سرطانی که شیمی درمانی انجام داده اند

بیماران سرطانی که شیمی درمانی نموده‌ اند دچار عوارض هایفوتراپی می ‌شوند. افرادی که پوست بسیار خشک و حساس دارند نمی‌ توانند از این روش جوانسازی پوست استفاده کنند. در روش هایفوتراپی اشعه فراصوت به صورت مستقیم روی ناحیه تحت درمان ایجاد می ‌شود. به همین دلیل افرادی که دارای پوست بسیار حساس و خشک هستند قبل از انجام دادن این روش زیبایی باید با پزشکشان مشورت کنند. جهت رفع محدودیت استفاده نمودن از روش زیبایی مورد نظر، افراد باید از کرم ‌های مرطوب کننده استفاده نمایند.

مطالعه بیشتر:   لیفت با هایفو یا لیفت با نخ ؟

قبل از هایفوتراپی استفاده از کرم مرطوب کننده تاثیر زیادی برای دریافت نتیجه خواهد داشت. دقت داشته باشید که هر یک از انواع کرم‌های مرطوب کننده را نمی ‌توانید برای مرطوب کردن پوست خشک و حساس استفاده کنید. پزشک طبق نوع پوست شما بهترین کرم مرطوب کننده را معرفی می ‌کند تا از آن استفاده نمایید.

افرادی که داروی راکوتان استفاده کرده اند

افرادی که تحت درمان با داروی راکوتان بوده‌ اند دچار عوارض هایفوتراپی خواهند شد. داروی راکوتان پوست را نسبت به حرارت حساس می ‌کند. در واقع افرادی که داروی راکوتان استفاده کرده ‌اند پوستشان خشک می ‌شود و به همین دلیل نمی‌ توانند از این روش زیبایی استفاده نمایند. استفاده از روش هایفوتراپی برای افرادی که یک سال قبل از هایفوتراپی تحت درمان داروی راکوتان بوده ‌اند دارای محدودیت خواهد بود.

اجاره دستگاه لیزر در کرج با بهترین شرایط 

افرادی که به بیماری خود ایمنی مبتلا هستند

افرادی که مبتلا به بیماری‌ های خود ایمنی هستند و داروهای خاصی را استفاده می‌ کنند قادر به استفاده از این روش جوانسازی پوست نخواهند بود. بسیاری از افرادی که به بیماری‌ های خود ایمنی مبتلا می‌ باشند باید از داروهای سرکوب کننده استفاده کنند. عوارض احتمالی هر یک از این داروها امکان دارد روند تاثیرگذار هایفوتراپی را کوتاه‌ تر نماید.

به همین دلیل این دسته از افراد قبل از انجام دادن هایفو باید با پزشک خود مشورت نمایند. تابش امواج فراصوت امکان دارد شدت انواع بیماری ‌های خود ایمنی را بیشتر کند. بر همین اساس برای اینکه بیماری‌ های خود ایمنی شدت پیدا نکنند از روش هایفوتراپی نباید استفاده شود.

مطالعه بیشتر:   راه های موثر جوان نگه داشتن پوست

عوارض هایفوتراپی برای افرادی دیابتی

افرادی که به بیماری دیابت مبتلا هستند دچار عوارض هایفوتراپی می‌ شوند. اگر شما در دراز مدت دچار بیماری دیابت هستید امکان دارد به رگ‌ های کوچک زیر پوست تان آسیب وارد شود. در صورتی که رگ‌ های کوچک آسیب دیده زیر اشعه فراموج باشند بعد از مدتی متوجه کبودی پوست خواهید شد.

بیماران دیابتی قبل از هایفوتراپی باید با پزشک خود مشورت نمایند تا با خیال راحت از این روش استفاده نمایند. پزشک شدت بیماری دیابت را بررسی می‌ کند و سپس اعلام می ‌نماید که آیا روش هایفوتراپی برای بیماران دیابتی گزینه مناسبی است یا نیست.

هایفوتراپی برای چه کسانی مضر است؟

افرادی که به تازگی بوتاکس و ژل تزریق کرده اند

افرادی که به تازگی در نواحی متفاوت صورت خود بوتاکس یا ژل تزریق کرده‌ اند نمی‌ توانند از روش جوانسازی پوست هایفوتراپی استفاده کنند. شما شش ماه بعد از تزریق کردن بوتاکس و ژل نمی‌ توانید روش هایفو را جهت جوانسازی پوست خود انتخاب نمایید. به طور کلی باید بدانید وجود ژل ‌های تزریقی زیر پوست اثرگذاری روش درمانی هایفوتراپی را با مشکل مواجه خواهد کرد.

افرادی که پوست شل و چروک دارند

افرادی که پوستشان بیش از حد چروک و شل است دچار عوارض هایفوتراپی می ‌شوند. اثرات هایفوتراپی روی پوست چروک و شل چندان محسوس نیست. فرایند کلاژن سازی امکان دارد بعد از ۶۵ سالگی محدود شود و هایفوتراپی تاثیر زیادی روی تحریک کردن سلول‌ های پوستی نداشته باشد.

خرید لیزربار دستگاه لیزر با برند کوهرنت آمریکا و گارانتی 6 ماهه

جهت خرید دستگاه هایفو و اطلاع از قیمت آن با کارشناسان فروش نویان طب مانلی در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس : 09129096358

آدرس اینستاگرام نویان طب مانلی @noyanteb_manely