جستجو
Close this search box.
تجهیزات پزشکی نویان طب مانلی

لیپوماتیک شکم با دستگاه لاغری

لیپوماتیک شکم با دستگاه لاغری

لیپوماتیک شکم با دستگاه لاغری کرایو کویتیشن

لیپوماتیک شکم با دستگاه کرایو کویتیشن مزیت‌ های متفاوتی دارد که شما باید آنها را بشناسید. دستگاه کرایو به عنوان یخچال چربی شناخته می ‌شود. این دستگاه می ‌تواند با سرد کردن غیر تهاجمی بخش زیادی از چربی بدن را از بین ببرد. افرادی که با استفاده از این روش چربی سوزی را انجام می ‌دهند باید چندین ماه صبور باشند تا نتایج آن را مشاهده نمایند. در این دستگاه خلا روی پوست ایجاد می‌ شود و ناحیه مد نظر با استفاده از پانل‌ های خنک کننده چربی‌ هایش از بین می ‌رود.

بیماران زمانی که از این دستگاه استفاده می ‌کنند امکان دارد حدود چند دقیقه احساس سرما داشته باشند. افرادی که دارای چاقی موضعی هستند می ‌توانند از این دستگاه استفاده بهینه نمایند. شما بعد از استفاده دستگاه لیپو شکم به مراقبت خاصی نیاز ندارید و می ‌توانید فعالیت‌ های روزانه خود را انجام دهید. از آنجایی که دستگاه کرایو غیر تهاجمی است زخمی روی بدن ایجاد نمی‌ کند و عارضه نخواهد داشت.

مزایای لیپوماتیک شکم با دستگاه لاغری

مزیت های لیپوماتیک شکم با دستگاه کرایو

جهت استفاده از دستگاه لیپوماتیک شکم باید در مورد مزیت ‌های این دستگاه اطلاعات بیشتری به دست آورید. به طور کلی باید بدانید لاغری شکم و پهلو با دستگاه لاغری کرایو مزیت ‌های زیادی دارد و به همین دلیل است که بسیاری از افراد این روش درمانی را انتخاب می‌ کنند.

از آنجایی که این دستگاه به جراحی نیاز ندارد بسیاری از افراد آن را برای لاغری موضعی انتخاب می‌ کنند. دستگاه کرایو به عنوان یکی از دستگاه‌ های کم خطر به شمار می ‌رود که عارضه ‌ای در بدن افراد ایجاد نمی‌ کند. خطر عفونت با استفاده از این دستگاه برای افراد به وجود نمی‌ آید. لیپو شکم با استفاده از دستگاه کرایو به صورت سرپایی انجام خواهد شد.

بیماران قبل از لاغری شکم با دستگاه کرایو به ماده بیهوشی یا آرامبخش نیازی ندارند. امکان دارد بیشتر از یک ناحیه بدن با استفاده از این دستگاه در یک جلسه درمان گردد. بیشتر افراد بعد از اینکه از دستگاه لیپو کرایو استفاده می ‌کنند فعالیت ‌های عادی شان را انجام می‌ دهند. این روش را می‌ توانیم برای هر یک از افراد در هر سنی مناسب بدانیم.

دستگاه کرایو به رشته عصبی بدن، ماهیچه‌ ها، رگ ‌های خونی و … آسیب دائمی وارد نمی ‌کند. سلول‌ های چربی که آسیب دیده ‌اند با استفاده از این دستگاه به طور کلی از بین می ‌روند. بیماران به دلیل بهبود ظاهر خودشان می ‌توانند بعد از استفاده از این روش عزت نفس خود را افزایش دهند.

قیمت خرید دستگاه لیزر با شرایط اقساطی مناسب

عملکرد و مراحل کار دستگاه کرایو لاغری

جهت آشنایی با مزایای لیپوماتیک شکم از طریق دستگاه کرایو باید مراحل عملکرد این دستگاه را به طور کامل بدانید. طرح درمان یکی از مهمترین مراحلی است که پزشک به آن توجه می‌ کند. متخصص باید تعیین نماید که آیا روش کرایو برایتان مناسب می‌ باشد یا نمی‌ باشد. پزشک برنامه درمانی مشخص شده‌ ای را برای شما ایجاد می‌ کند. پیش از آغاز لیپوماتیک مناطق تحت درمان باید با مارکر مشخص گردند. پس از آن با استفاده از اپلیکاتور، درمان آغاز خواهد شد. از طریق خلا قوی، خنک سازی آغاز می‌ گردد.

لیپوماتیک شکم با دستگاه لاغری کرایوکویتیشن

خنک کردن سلول چربی یکی از مهم ‌ترین مراحل لیپو شکم به شمار می‌ رود. حدود ۳۵ دقیقه سلول ‌های چربی خنک می‌ شوند. بعد از مدت زمان مشخص شده پزشک اپلیکاتور را از بدن خارج می‌ کند و ناحیه درمان را حدود دو دقیقه ماساژ می ‌دهد. دفع طبیعی سلول‌ های چربی بعد از درمان آغاز می ‌شود. سلول‌های چربی بعد از ۸ الی ۱۲ هفته به طور کامل از بین می‌ روند. حداقل ۸ هفته بعد از درمان شما می‌ توانید اولین نتایج را مشاهده کنید.

لیپوماتیک شکم با دستگاه کرایو برای چه افرادی مناسب است ؟

برای اینکه از مزایای لیپوماتیک شکم بهره‌ مند گردید باید بدانید این روش برای چه افرادی مناسب نیست و چه مضراتی دارد. دستگاه کرایو جهت پایین آوردن برآمدگی و رسوبات چربی طراحی شده است. بر همین اساس باید بگوییم که این روش برای افراد بسیار چاق اصلا گزینه مناسبی به شمار نمی‌ رود. یکی از عوارض جانبی که از این دستگاه دریافت می‌ شود بهبودی نامنظم پوست است. اگر افراد بسیار چاق از این روش استفاده کنند چربی بدنشان به نواحی دیگر بدن رسوب خواهد کرد. دستگاه کرایو به هیچ عنوان به افراد چاق توصیه نمی‌ شود.

مراحل لاغری با دستگاه کرایو کویتیشن

جهت آشنایی با مزایای لیپوماتیک شکم باید نحوه عملکرد دستگاه کرایو را به طور کامل بدانید. دستگاه کرایو سلول‌ های چربی را در معرض آسیب قرار می‌ دهد و آنها را از بین می ‌برد. دمای سرد در این دستگاه به سلول‌ های چربی آسیب جدی وارد می ‌کند. گلبول‌ های سفید خون که به عنوان یکی از مهم‌ ترین بخش ‌های سیستم دفاعی بدن به شمار می‌ روند سلول‌ های چربی مرده را می ‌توانند از بدن پاک کنند. دستگاه کرایو بافت چربی را می‌ کشد و سپس به آن سرما می ‌دهد. امکان دارد شما تنها در یک ناحیه مشکل اضافه وزن داشته باشید که در یک جلسه درمان انجام می‌ شود.

قیمت دستگاه لاغری ems با ویژگی لاغری سریع و عضله سازی

تعدادجلسات لاغری با دستگاه کرایو کویتیشن

البته بسیاری از افراد برای رسیدن به هدف مد نظر خود به بیشتر از یک جلسه درمان نیاز دارند. پزشک بعد از معاینه بدن شما تعیین می‌ کند که در چند جلسه درمانی می ‌توانید چربی‌ های بدن را از بین ببرید. اگر به بیشتر از یک جلسه لیپو شکم برای حذف چربی نیاز داشته باشید جلسه بعدی را نمی ‌توانید تا ۶ الی ۸ هفته بعد انجام دهید. چرا که باید دیگر سلول ‌های چربی آسیب دیده به طور کامل از بین بروند. به طور معمول نتایج کرایو بعد از انجام دادن این روش مشخص نخواهد شد. نتایج نهایی امکان دارد تا چندین ماه ظاهر نگردد.

لیپو شکم با دستگاه لاغری

در روش لیپوماتیک شکم با دستگاه کرایو کویتیشن چند درصد چربی از بین می رود ؟

جهت آشنایی با روش لیپوماتیک شکم باید مقدار چربی که بعد از انجام لیپو شکم از دست می‌ دهید را بدانید. طبق مطالعات حدود ۴ ماه بعد از درمان ‌های اولیه امکان دارد که شما ۱۵ الی ۲۸ درصد چربی بدنتان از بین برود. ۳ هفته بعد از درمان شما متوجه تغییرات بدن خود می‌ شوید. بهبود چشمگیر بعد از درمان حدود دو ماه طول می ‌کشد.

جهت دریافت اطلاعات درباره قیمت دستگاه کرایو کویتیشن ترکیبی با کارشناسان فروش نویان طب مانلی در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس : 09129096358

آدرس اینستاگرام نویان طب مانلی @noyanteb_manely

کپی شد

مقالات مرتبط

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.