جستجو
Close this search box.
تجهیزات پزشکی نویان طب مانلی

مزایای جوانسازی پوست با میکرودرم

مزایای میکرودرم پوست

میکرودرم چیست؟ انواع دستگاه میکرودرم؟

میکرودرم پوست بهترین روش برای افرادی است که با مشکلات پوستی سطحی مواجه می ‌شوند. این روش به وسیله دستگاه میکرودرم ابریژن انجام خواهد شد. دستگاه میکرودرم در دو مدل متفاوت تولید می‌ گردد. اگر شما نمی ‌دانید میکرودرم چیست باید با پزشک مشورت کنید و مشکلات پوستی ‌تان را برای پزشک بازگو نمایید.

پس از مراجعه به پزشک ابتدا مشکلات پوستی‌ تان ارزیابی خواهد شد. در جلسه اول پزشک انواع روش‌ های درمانی پوست را به شما می‌ گوید تا بهترین روش را انتخاب نمایید. میکرودرم یکی از روش‌ هایی است که به صورت همزمان با روش‌ های دیگر اجرا خواهد شد. بعد از انجام میکرودرم جذب دارو بیشتر می ‌گردد.

مشاهده قیمت دستگاه لیزر

تعداد جلسات لازم برای میکرودرم پوست

یکی از مهمترین نکاتی که برای انجام میکرودرم پوست باید به آن اهمیت دهید، بررسی تعداد جلسات لازم برای میکرودرم است. فواصل هر جلسه و همچنین تعداد جلسات میکرودرم به وسیله پزشک تعیین خواهد شد. به طور کلی شما برای جوانسازی پوست با استفاده از این روش، به ۴ الی ۶ جلسه نیاز دارید. برای از بین بردن جای جوش نیاز است که حدود ۱۰ الی ۱۲ جلسه به پزشک مراجعه کنید.

فاصله بین هر یک از جلسات طبق صلاح دید پزشک تعیین خواهد شد. برای تعیین جلسات درمانی باید با پزشک خود مشورت نمایید. پزشک بعد از اینکه مشکلات پوستی شما را ارزیابی می ‌کند طبق مشکلاتی که در پوست شما وجود دارد جلسات درمانی را تعیین خواهد کرد.

مزایای میکرودرم پوست چیست؟

مزایا و معایب انجام میکرودرم پوست

برای انجام میکرودرم پوست باید مزیت ‌های استفاده از این روش را به طور کامل بشناسید. برخی از مهم‌ ترین مزایا و معایب میکرودرم که باید با آنها آشنا باشید عبارت هستند از :

1. غیر تهاجمی روش میکرودرم

یکی از مهم ‌ترین مزیت ‌های انجام میکرودرم این است که این روش تهاجمی نمی ‌باشد. پس از انجام دادن این روش شما به هیچ عنوان خونریزی نخواهید داشت. صورت تان زخم نمی‌ گردد و به راحتی این روش انجام خواهد شد. این روش به عنوان یکی از روش‌ های غیر تهاجمی درمان مشکلات پوستی معرفی می‌ گردد. به صورت غیر مستقیم با استفاده از این روش می ‌توانید جوانسازی پوست خود را رقم بزنید.

قیمت دستگاه لیزر تیتانیوم 2024 در بازار جهانی چند است؟

2. بدون احساس درد

بدون درد بودن انجام میکرودرم یکی دیگر از مزیت‌ های این روش جوانسازی پوست است. زمان انجام میکرودرم شما هیچ دردی را احساس نمی‌ کنید. این روش کمک می ‌کند تا لایه نازک پوست از بین برود. در واقع برای انجام دادن این روش به بی‌ حسی نیازی نخواهید داشت. برخی از روش ‌هایی که برای درمان مشکلات پوست به کار گرفته می ‌شوند به بی‌ حسی نیاز دارند تا مشکلات اساسی پوست درمان گردند.

3. عدم نیاز به مراجعات مکرر

عدم نیاز به مراجعات مکرر یکی دیگر از مزیت ‌های میکرودرم پوست به شمار می ‌رود. بر اساس مشکلات پوستی که شما دارید تعداد جلسات را پزشک تعیین خواهد کرد. به طور کلی باید بدانید که میکرودرم زمان زیادی را به خود اختصاص نمی‌ دهد. مراجعه ماهانه برای انجام درمان، تنها یک جلسه است و شما طبق مشکلی که در پوست خود دارید به ۴ الی ۱۰ جلسه نیاز خواهید داشت. هر یک جلسه که برای انجام میکرودرم به پزشک مراجعه می‌ کنید بین نیم الی یک ساعت زمان می‌ برد.

4. بدون نیاز به دوران نقاهت

عدم نیاز به استراحت یکی دیگر از مزیت ‌های انجام میکرودرم به شمار می‌ رود. برخلاف انواع روش‌ های جراحی و تهاجمی شما بعد از انجام دادن میکرودرم به استراحت نیاز نخواهید داشت. پس از انجام میکرودرم می‌ توانید در جلسات کاری ‌تان شرکت نمایید. البته دقت داشته باشید که بعد از انجام دادن این روش جوانسازی پوست نباید صورت تان عرق کند.

اگر یک روز استراحت کنید نتیجه بهتری از این روش درمانی دریافت خواهید کرد. فعالیت ‌های سنگین بدنی یا ورزش ‌های سنگین را حدود ۲ الی ۳ روز باید کنار بگذارید. همچنین دقت داشته باشید که پس از میکرودرم نباید در معرض نور مستقیم خورشید قرار بگیرید.

آبریژن میکرودرم چیست؟

هزینه های انجام میکرودرم پوست

یکی از مهمترین نکاتی که افراد برای انجام میکرودرم پوست به آن توجه می‌ کنند این است که هزینه انجام این روش را ارزیابی خواهند کرد. به طور کلی باید بدانید هزینه‌ ای که نیاز است جهت میکرودرم پرداخت کنید به موارد متفاوتی مانند تعداد جلسات بستگی دارد. پزشک بر اساس مشکلاتی که در پوست شما به وجود آمده است تعداد جلساتی که باید به مطب مراجعه کنید را تعیین خواهد کرد.

اگر تعداد جلسات بیشتری را برای انجام میکرودرم به مطب مراجعه کنید و زمان زیادی برای لایه برداری پوست صرف شود، هزینه میکرودرم افزایش پیدا می‌ کند. به طور کلی باید بدانید که هزینه انجام میکرودرم نسبت به بسیاری از روش‌ های دیگر مناسب‌ تر است. به همین دلیل بسیاری از افرادی که می‌خواهند با کمترین هزینه لایه‌برداری پوست خود را انجام دهند روش میکرودرم را انتخاب می‌ کنند.

اجاره دستگاه لیزر موهای زائد در کرج با شرایط مناسب

مراحل انجام روش میکرودرم و نحوه عملکرد آن

میکرودرم با پودر آلمینیوم

یکی از مواردی که جهت انجام میکرودرم پوست اهمیت دارد این است که عملکرد و نحوه انجام این روش را بدانید. در یکی از روش ‌های میکرودرم از پودر استفاده می ‌کنند. در این روش پودر آلومینیوم که اکسید شده است را روی پوست فرد متقاضی اسپری می‌ نمایند. دستگاه میکرودرم با مکش پوست‌ های مرده و همچنین پودر روی پوست را از بین می‌ برد. زمان اسپری کردن پودر روی پوست باید لایه برداری با سرعت محدودی انجام گردد. سرعت دستگاه را پزشک تنظیم می ‌نماید تا مشکلی برای پوست به وجود نیاید.

میکرودرم با روش الماسه

یکی از روش‌های دیگری که برای لایه برداری پوست با میکرودرم انجام می ‌شود به صورت الماسه است. در این روش پزشک سر هندپیس را که به یک الماسه مجهز شده است روی پوست حرکت می ‌دهدو زمانی که الماسه روی پوست حرکت کند پوست ‌های مرده به درون دستگاه هدایت می‌ شوند. پوست‌ های مرده که در لایه رویی صورت قرار گرفته‌ اند به درون دستگاه می ‌روند.

عملکرد میکرودرم پوست چیست؟

میکرودرم با استفاده از اندرمولوژی

دستگاه میکرودرم مجهز به اندرمولوژی می ‌باشد و می ‌تواند سلول‌ها و کلاژن های پوستی را بیشتر کند. درمان مشکلات پوستی با استفاده از این دستگاه در کمترین بازه زمانی انجام خواهد شد. همچنین خونرسانی به پوست با دستگاه میکرودرم به بهترین نحو ممکن انجام می ‌گردد.

جهت آشنایی بیشتر با روش های جوانسازی و دریافت راهنمایی درباره خرید دستگاه های جوانسازی با کارشناسان فروش نویان طب مانلی در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس : 09129096358

آدرس اینستاگرام نویان طب مانلی @noyanteb_manely

کپی شد

مقالات مرتبط

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.