لیزر تراپی

معرفی دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس

دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس

معرفی دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس: اکثر دستگاه‌های رفع موهای زائد از یک نوع خاص از طول موج لیزر استفاده می‌کنند. رایج ترین این طول موج‌ها، طول موج‌های لیزر 755 نانومتر، 808 نانومتر و 1064 نانومتر هستند. هر یک از اینها ویژگی‌های منحصر به فرد و سطوح جذب متفاوتی در ملانین دارند. ملانین کروموفوری است که رنگ پوست و موی فرد را تعیین می‌کند. جدیدترین دستگاه لیزر موهای زائد همه این طول موج‌ها را به طور همزمان ترکیب می‌کند که آنها را برای انواع پوست مناسب می‌کند.

اگر بخواهیم تفاوت عمده‌ی دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس را با نسل قبلی در چند کلمه بیان کنیم، باید گفت دستگاه تیتانیوم پلاس قوی‌تر، سریع‌تر و باهوش‌تر از نسل قبلی است.

خرید دستگاه لیزر

ICE Plus دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس

ICE Plus یک فناوری پیشرفته است که به طور مداوم پوست را خنک می‌کند و دمای کنترل شده را در کل درمان تسهیل می‌کند. بیماران اکنون می‌توانند بوسیله‌ی دستگاه لیزر تیتانیوم پلاس از یک تجربه کاملاً بدون درد، خنک و راحت در طول جلسه‌ی لیزر موهای زائد لذت ببرند.

دستگاه لیزر جدید اولین نسخه از سیستم‌های رفع موهای زائد است که شامل دو رابط که دو اپلیکاتور مختلف را قادر می‌سازد همیشه به پلت فرم متصل شوند.

خرید دستگاه تیتانیوم

دستگاه لیزر تیتانیوم

آدرس اینستاگرام نویان طب مانلی       @noyanteb_manely

لوگو نویان طب مانلی
با کارشناسان فروش نویان طب مانلی در تماس باشید

سوالات خود را از ما بپرسید

نوشته های مشابه