Search
Close this search box.
تجهیزات پزشکی نویان طب مانلی

همه چیز در مورد دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

لیزر پلاتینیوم پلاس

دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس برای لیزر موهای زائد بدن کاربرد دارد و دارای سه طول موج متفاوت است. این دستگاه یک فناوری جدید در حوزه پوست، مو و زیبایی محسوب می‌شود.

ویژگی های دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس چیست؟

لیزر پلاتینیوم پلاس یک فناوری لیزر موهای زائد است دارای یک فناوری دایود خوشه‌ای سه‌گانه است که در آن نسخه لیزر پلاتینیوم پلاس از طول موج‌های سه‌گانه نور لیزر در یک هندپیس نوآورانه استفاده می‌کند که این فناوری را در هدف قرار دادن اعماق مختلف بافت‌ها و فولیکول‌های مو کارآمد می‌کند.

این دستگاه ترکیبی از سه طول موج طیف وسیعی از درمان‌ها را پوشش می‌دهد که برای انواع و رنگ‌های مختلف پوست مناسب است. این روش تقریبا بدون درد است و دارای سوابق ایمنی ثابت شده است. حذف موهای زائد با دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس روشی منحصر به فرد است که بدون آسیب رساندن به پوست اطراف، فولیکول های مو را به تدریج گرم می کند. این دستگاه دارای یک تکنیک تحویل در حرکت است که دستگاه را در حرکت ثابت نگه می دارد تا حداکثر پوشش را ارائه دهد.

دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس 11

انواع طول موج دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس

طول موج الکساندرایت 755

طول موج الکساندرایت 755 نانومتر طیف وسیع تری از پوشش انواع مو و رنگ را فراهم می کند. این طول موج برای جذب توسط کروموفور ملانین مناسب است. این طول موج برای جذب توسط موهای نازک و رنگ روشن ایده آل است زیرا برآمدگی فولیکول های مو را هدف قرار می دهد. با این طول موج شما از شر موهای فرورفته سطحی مانند اطراف ابروها و لب های بالایی خلاص خواهید شد.

طول موج دایود 810

طول موج دایود روی پوست های تیره تر بسیار موثر است اما روی موهای روشن و ظریف‌تر تاثیر کمتری دارد. سطوح نفوذ عمیق طول موج دایود بهترین نتایج را برای انواع پوست I تا IV ارائه می دهد.

طول موج دوم 810 نانومتر نفوذ عمیق را با نرخ تکرار توان بالا با اندازه نقطه 2 سانتی متر برای سریع ترین پوشش فراهم می کند. طول موج 810 نانومتر این فرآیند را برای بیماران پوست تیره تر ایمن می کند، زیرا دارای جذب متوسط است و برآمدگی و پیاز فولیکول های مو را هدف قرار می دهد. نفوذ متوسط، لیزر پلاتینیوم پلاس را برای از بین بردن موهای زائد بازوها، پاها، گونه ها و ریش ایمن می کند.

خرید دستگاه لیزر موهای زائد و قیمت دستگاه لیزر در نویان طب مانلی

طول موج ND:YAG (1064)

YAG 1064nm سومین طول موجی است که لامپ و پاپیلای فولیکول های مو را هدف قرار می دهد و جذب کمتر ملانین و نفوذ عمیق را فراهم می کند. علاوه بر این، این طول موج موهای عمیق در ناحیه شرمگاهی، زیر بغل و پوست سر را هدف قرار می دهد. بالاترین دمای تولید شده توسط طول موج 1064 نانومتر نور لیزر، یک پروفایل حرارتی در فضاهای هدف ایجاد می کند و این روش را برای نتایج موثر حذف موهای زائد موثر می‌کند.

نویان طب مانلی را در اینستاگرام دنبال کنید…

مزایای دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس چیست؟

لیزر موهای زائد توسط پلاتینیوم پلاس یک روش موثر برای خلاص شدن از شر موهای زائد است که به طور انتخابی موهای تیره و درشت را هدف قرار می دهد و پوست اطراف را بدون آسیب می گذارد.این فرآیند برای تعداد جلسات لازم برای حذف یا کاهش دائمی مو قابل پیش بینی است.

چه کسانی کاندیدای مناسب برای لیزر موهای زائد هستند؟

لیزر موهای زائد با پلاتینیوم پلاس برای هر نوع پوست و رنگ پوست موثر است. فرمول طول موج سه گانه انواع مو، رنگدانه ها و بافت را پوشش می دهد. با این حال، اگر موهای ملانیک ضخیم داشته باشید، حداکثر سود را از این درمان خواهید برد. طول موج سه گانه در دستگاه لیزر پلاتینیوم پلاس باعث می شود تا موهای نازک و با رنگ روشن نیز منحصر به فرد باشد. 

رفع موهای زائد بوسیله دستگاه لیزر برای چه افرادی مناسب نیست؟

 • خانم های که باردار هستید یا قصد بارداری دارید
 • شما در حال شیردهی هستید
 • اگر روزانه آنتی بیوتیک مصرف می کنید با پزشک خود مشورت کنید
 • شما یک هفته قبل از درمان دچار آفتاب سوختگی شده اید یا در معرض آفتاب محافظت نشده قابل توجهی قرار داشته‌اید
 • شما تبخال دارید؛ متخصص زیبایی به شما توصیه می کند که یک روز قبل از درمان و سه روز بعد از درمان از داروهای ضد ویروسی استفاده کنید
 • صرع
 • دیابت نوع 1
 • سابقه اسکار کلوئید
 • لوپوس

بعد از لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر پلاتینیوم چه کارهایی انجام ندهیم؟

 • از قرار گرفتن در معرض آفتاب محافظت نشده خودداری کنید (شش هفته پس از درمان)
 • از اتاق های بخار استفاده نکنیم
 • سونا ممنوع
 • حمام و دوش آب گرم ممنوع
 • شنا در آب شیمیایی ممنوع
کپی شد

مقالات مرتبط

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس با ما