Search
Close this search box.
تجهیزات پزشکی نویان طب مانلی

لیزر موهای زائد آقایان

زاویه سازی فک و خط ریش با لیزر

تعداد جلسات لازم برای لیزر موهای زائد آقایان

لیزر موهای زائد آقایان یکی از روش ‌هایی است که اخیرا رایج شده است به طور کلی باید بدانید لیزر ریش و سبیل و موهای زائد بدن آقایان بی‌ خطر است و به همین دلیل در سراسر جهان طرفداران زیادی دارد. برای انجام لیزر موهای زائد آقایان باید تفاوت پوست و مو آقایان را به طور کامل بشناسیم. با انجام لیزر جهت از بین بردن موهای زائد آقایان، پوست آنها یکنواخت و صاف می‌ شود. بسیاری از آقایان که می‌ خواهند همیشه صورت تمیز داشته باشند روش لیزر ریش و سبیل را انتخاب می ‌کنند.

مزیت های لیزر موهای بدن آقایان

برخی از مهم‌ ترین مزیت‌ های لیزر موهای زائد مردان که باید با آنها آشنا باشید عبارت هستند از :

کم پشت شدن موهای زائد

کم شدن موهای زائد یکی از مهم ‌ترین مزیت ‌های لیزر موهای زائد آقایان است. بسیاری از آقایان دارای بدن پر مو هستند که این مسئله از نظر زیبایی برای آنها جذابیت ندارد. به همین دلیل با استفاده از لیزر می ‌توانند حجم موها را کاهش دهند و موهای زائد را به طور کامل از بین ببرند. به طور معمول در نواحی سینه، کمر و شکم آقایان موهای زائد زیادی قرار می‌ گیرند.

لیزر موهای زائد برای هر یک از آقایان می‌ تواند تاثیر زیادی داشته باشد. ۹ درصد حجم موها با لیزر موهای زائد کاهش پیدا می‌ کنند و این موضوع جنبه زیبایی برای آنها خواهد داشت. بسیاری از آقایان برای از بین بردن موهای زائد به دنبال این هستند که حجم موهای خود را کاهش دهند. بنابراین کاهش حجم مو به افراد بستگی دارد و یک مسئله سلیقه ‌ای می ‌باشد.

اصلاح آسان تر و کم شدن موی زیرپوستی

هزینه های لیزر موهای زائد آقایان

اصلاح آسان‌ تر و کم شدن موی زیر پوستی یکی دیگر از مزیت‌ های لیزر موهای بدن آقایان است. مهم ‌ترین دلایلی که آقایان مایل هستند از لیزر استفاده کنند، اصلاح راحت می ‌باشد. آقایان می ‌توانند با استفاده از روش لیزر مشکلات زیر پوستی خود را درمان نمایند. مشکلاتی که منجر به ایجاد کیست مویی می ‌گردند با استفاده از لیزر درمان می ‌شوند.

در واقع باید بگوییم این روش تنها راه درمان التهاب ریش و سبیل است. در بسیاری از مواقع ممکن است که موهای زیادی از بدن آقایان خارج گردند و یک بار دیگر رشد کنند. در این صورت شاید در بدن آقایان کیست مویی ایجاد گردد. کیست مانند جوش است ولی تا حدودی دردناک می ‌باشد. اگر شما با این عارضه مواجه شدید باید در روزهای اولیه برای لیزر موهای زائد اقدام نمایید. لیزر موهای زائد کمک می ‌کند تا فولیکول‌ های مو از بین بروند و این مسئله موجب رشد نکردن موهای جدید خواهد شد.

رعایت بهداشت با لیزر موهای بدن آقایان

یکی دیگر از مزیت‌ های لیزر موهای بدن آقایان رعایت بهداشت است. افرادی که موهای پرپشت دارند از نظر بهداشتی شاید با مشکل مواجه گردند. به طور کلی افرادی که دچار بیماری ‌های پوستی و التهابات هستند دچار خارش یا عرق سوز شدن خواهند شد. بنابراین باید بگوییم لیزر موهای زائد آقایان و لیزر ریش و سبیل آقایان برای رعایت بهداشت آنها یک امر ضروری به شمار می ‌رود.

خرید دستگاه لیزر 2024 در نویان طب مانلی

فرم دهی به رشد موهای ریش و سبیل آقایان

فرم دهی به موها یکی دیگر از مزیت‌ های لیزر موهای زائد آقایان است. مرتب کردن ریش به عنوان یکی از دغدغه‌ های آقایان شناخته می‌ شود، با استفاده از لیزر آقایان می‌ توانند موهای دانه ‌ای و تکی که روی گونه‌ هایشان رشد می‌ کنند را از بین ببرند. بسیاری از آقایان دارای ریش‌ های پرپشت هستند و می‌ خواهند ریش‌ های مرتب و آنکارد داشته باشند. اصلاح روزانه ریش برای آقایان تا حدودی دشوار و زمان بر خواهد بود. بر همین اساس برای فرم دهی به ریش و سبیل باید بدانید لیزر روش مناسبی است.

طاسی سر با لیزر موهای بدن آقایان

یکی دیگر از مزیت‌ های لیزر موهای بدن آقایان این است که جهت طاسی سر مورد استفاده قرار می‌ گیرد. در بسیاری از مواقع طاسی سر به صورت پراکنده است و الگوی خاصی ندارد. این مسئله روی زیبایی آقایان تاثیر منفی خواهد گذاشت. بسیاری از افرادی که نمی ‌توانند موهای خود را کاشت کنند می ‌توانند با استفاده از روش لیزر، خط رویش مو را که دچار مشکل گشته برطرف نمایند. بسیاری از آقایان جهت رفع موهای زائد پشت گردن از روش لیزر استفاده می ‌نمایند.

لیزر موهای زائد بدن آقایان

جلوگیری از انباشت مو و عفونت مو

یکی دیگر از مزیت ‌های لیزر موهای زائد آقایان جلوگیری از بروز مشکلاتی مانند انباشت مو و عفونت است. موهای زائد آقایان اگر در زیر پوست رشد کنند و بمانند قادر به خارج شدن نخواهند بود. این مسئله موجب به وجود آمدن مشکلات پوستی می ‌گردد. این مشکلات ممکن است شدت پیدا کنند و بیماری ‌های عفونی را برای افراد رقم بزنند. به همین دلیل با استفاده از لیزر بسیاری از آقایان می ‌توانند موهای انباشته شده در قسمت ‌های متفاوت بدن را از بین ببرند و از عفونت جلوگیری نمایند.

تعیین تعداد جلسات برای لیزر موهای بدن آقایان

یکی از مواردی که برای لیزر موهای بدن آقایان بسیار مهم است تعیین تعداد جلسات آن می ‌باشد. هر یک از آقایان بر اساس حجم موهایی که دارند باید تعداد جلسات متفاوتی را برای لیزر درمانی به کلینیک مراجعه کنند. اگر آقایان بخواهند تنها برای از بین بردن چند دانه مو که روی صورتشان وجود دارد لیزر درمانی انجام دهند به دو الی سه جلسه نیاز دارند.

بیشتر بدانید: اجاره دستگاه لیزر موهای زائد در نویان طب مانلی

در صورتی که آقایان بخواهند کل موهای زائد بدن خود را از بین ببرند باید حدود ۴ الی ۶ جلسه به کلینیک مراجعه کنند. بر اساس نوع دستگاهی که جهت لیزر درمانی مورد استفاده قرار می‌ گیرد تعداد جلسات لیزر موهای زائد آقایان تعیین خواهد شد. هر یک از مواردی که مربوط به تعیین تعداد جلسات لیزر موهای زائد آقایان می‌باشد را پزشکان در ابتدا به افراد متقاضی اعلام می‌نمایند.

آیا لیزر موهای زائد برای آقایان خطرناک است ؟

برای بسیاری از افراد شاید این پرسش به وجود آید که آیا لیزر موهای بدن آقایان خطرناک است. در پاسخ باید بگوییم هر اقدامی به تخصص و مهارت نیاز دارد. بنابراین اگر لیزر موهای زائد بدن توسط افراد ماهر و حرفه‌ ای انجام شود برای آنها خطرناک نخواهد بود.

در صورتی که اپراتور، لیزر را به صورت حرفه ‌ای انجام دهد هیچ نوع لکه پوستی، سوختگی پوست، التهاب و … روی پوست به وجود نمی ‌آید. بنابراین برای لیزر موهای زائد آقایان باید به مراکزی که حرفه ‌ای و شناخته شده هستند مراجعه کنیم تا مشکلی برای سلامت مان به  وجود نیاید.

جهت دریافت راهنمایی و خرید دستگاه لیزر موهای زائد با کارشناسان فروش نویان طب مانلی در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس : 09129096358

آدرس اینستاگرام نویان طب مانلی @noyanteb_manely

کپی شد

مقالات مرتبط

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس با ما