Search
Close this search box.
تجهیزات پزشکی نویان طب مانلی

چرا قیمت لیزر موهای زائد در مکان‌های مختلف، متفاوت است؟

تفاوت قیمت لیزر موهای زائد

لیزر موهای زائد امروزه مورد توجه افراد زیادی به خصوص بانوان می باشد. با کمی بررسی و جستجو بین مراکز مختلف لیزر متوجه خواهید شد که هزینه های لیزر متغیر می  باشد. قیمت و تعرفه لیزر موهای زائد به فاکتورهای زیادی وابسته می باشد که در ادامه به آن میپردازیم.

قیمت و تعرفه لیزر موهای زائد به چه مواردی بستگی دارد؟

قیمت انجام لیزر موهای زائد به موارد بسیاری وابسته  می باشد که در زیر به چند مورد از اصلی ترین آن ها پرداخته شده است؛

قیمت لیزر فول بادی

نوع دستگاه لیزر

قیمت لیزر موهای زائد معمولاً بر اساس نوع دستگاه لیزری که استفاده می‌ شود متغیر است. دستگاه‌ های لیزر پیشرفته ‌تر که از تکنولوژی برتر استفاده می کنند، معمولاً هزینه بیشتری دارند. از موثرترین دستگاه های لیزر ، میتوان به دستگاه لیزر تیتانیوم اشاره کرد.

منطقه لیزر :

قیمت‌ انجام لیزر بر اساس منطقه‌هایی که می‌خواهید موهای زائد را از بین ببرید متغیر است. مناطق بزرگ‌تری مانند پا ها، بیکینی و صورت معمولاً هزینه بیشتری دارند.

تعداد جلسات :

برخی از مراکز لیزر موهای زائد تعرفه‌های خود را بر اساس تعداد جلسات تعیین می‌ کنند. تعداد جلسات مورد نیاز برای هر فرد ممکن است متفاوت باشد و در نتیجه قیمت‌ها نیز متغیر باشند.

سرعت رشد موها

در برخی موارد، سرعت رشد موها هم می‌تواند تأثیرگذار باشد. اگر مو های شما به سرعت رشد می‌کنند و نیاز به جلسات بیشتری برای کسب نتایج دارید، هزینه‌ انجام لیزر ممکن است بیشتر شوند.

همچنین، قبل از تصمیم‌گیری در خصوص لیزر موهای زائد، بهتر است با مراکز مختلف تماس بگیرید و قیمت‌ ها و تعرفه ‌های آنها را مقایسه کنید.

قیمت و تعرفه لیزر موهای زائد چگونه است؟

جهت خرید دستگاه لیزر و اطلاع از قیمت دستگاه هایفو به بخش محصولات ما مراجعه فرمایید.

دلیل تفاوت قیمت لیزر موهای زائد

چرا تعرفه لیزر موهای زائد در مکان‌های مختلف، متفاوت است؟

یکی از مهمترین فاکتورهایی که روی قیمت و تعرفه لیزر موهای زائد در مکان های مختلف تاثیر دارد، نوع دستگاه است. ویژگی‌های دستگاه لیزر، کیفیت و کارایی آن را تحت تأثیر قرار می‌ دهند. در نتیجه، این موارد می‌توانند به صورت مستقیم و غیرمستقیم بر هزینه لیزر تأثیر بگذارند.

دستگاه‌ های لیزر موهای زائد دارای تکنولوژی‌ها و قدرت ‌های متفاوتی هستند. دستگاه ‌های لیزر با توان بالاتر و تکنولوژی پیشرفته معمولاً قیمت بیشتری دارند. این دستگاه‌ها ممکن است کارایی بهتر و سرعت بیشتر را به همراه داشته باشند. به علاوه، دستگاه‌های مطابق با استانداردهای بین‌المللی و تأیید شده توسط سازمان‌های مربوطه نیز معمولاً قیمت بالاتری دارند.

همچنین، هزینه نگهداری، تعمیر و آپگرید دستگاه لیزر نیز باید در محاسبه قیمت خدمات لیزر موهای زائد مدنظر قرار گیرد. مراکزی که از دستگاه ‌های با کیفیت و قابل اعتماد استفاده می‌ کنند، ممکن است هزینه ‌های بیشتری برای نگهداری و تعمیر آنها اخذ کنند که باید در قیمت نهایی خدمات تأثیر بگذارد. بنابراین، استفاده از دستگاه لیزر با کیفیت و قدرت بالا ممکن است به اخذ هزینه بیشتری منجر شود.

چه عواملی می ‌توانند تأثیرگذاری لیزر مو را کاهش دهند؟

  • رنگ مو: لیزر موهای زائد بیشترین تأثیر را بر روی مو های تیره و پیگمنت دار دارد. رنگ موی تیره، مخصوصاً مواردی با ملانین بیشتر، به نور لیزر حساس تر هستند و بیشترین انرژی را جذب می‌ کنند. اما برای مو های روشن و بدون پیگمنت، لیزر موهای زائد تأثیرگذاری کمتری دارد.
  • نوع پوست: نوع پوست می ‌تواند تأثیر لیزر موهای زائد را تحت تأثیر قرار دهد. پوست ‌های تیره ‌تر، به دلیل جذب بیشتر نور لیزر، ممکن است به طور نسبی انرژی لیزر بیشتری جذب کنند و بنابراین خطر عوارض جانبی مانند تیرگی و آسیب به پوست بیشتر باشد. به همین دلیل، در پوست‌ های تیره‌ تر، نیاز به تنظیمات لیزر دقیق ‌تر و تجربه فنی بیشتری است.
  • فاصله زمانی بین جلسات: لیزر موهای زائد معمولاً نیاز به چندین جلسه تکراری با فواصل زمانی مشخص دارد. فاصله زمانی بین جلسات فاکتور کلیدی است و باید بر اساس رشد مو ها و فاز های رشد مو در نظر گرفته شود. عدم رعایت فاصله زمانی مناسب می ‌تواند به کاهش تأثیر لیزر و عدم کاهش موهای زائد منجر شود.
  • وضعیت هورمونی: ترکیبات هورمونی می ‌توانند رشد مو ها را تحت تأثیر قرار دهند. برخی از شرایط هورمونی مانند بارداری، تنظیم نبودن هورمون‌ها و علل دیگر می‌ توانند باعث رشد بیشتر مو ها شده و تأثیر لیزر را کاهش دهند. در این صورت، ممکن است نیاز به جلسات بیشتری برای کاهش مو ها وجود داشته باشد.
  • عوارض جانبی: بعضی از عوارض جانبی مانند ، التهاب پوست، تیرگی، خارش و سوختگی می‌ توانند تأثیر لیزر موهای زائد را کاهش دهند.

جمع بندی:

با توجه به مواردی که در بالا بیان شد، می توان دریافت که لیزر موهای زائد به فاکتورهای متنوعی بستگی دارد اما نمی توان منکر این موضوع شد که روش درمانی فوق تاثیرات بلند مدتی دارد و می تواند حجم موهای زائد را به شدت کاهش دهد. قیمت و تعرفه لیزر موهای زائد به مواردی چون دستگاه، وسعت منطقه ای که می خواهید لیزر شود و … دارد. توصیه می شود قبل از انتخاب یک مرکز لیزر حتما با پزشک خود مشورت کرده تا ایشان دستگاه مناسب پوست و موهای شما را معرفی نماید.

با کارشناسان فروش نویان طب مانلی در تماس باشید

شماره تماس کارشناس : 09129096358

آدرس اینستاگرام نویان طب مانلی @noyanteb_manely

کپی شد

مقالات مرتبط

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

تماس با ما