لیزر تراپی

تفاوت لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر خانگی و لیزر کلینیکی

دستگاه لیزر خانگی

فواید لیزر موهای زائد چیست؟

معمولا خانم ها وقت و هزینه زیادی را برای لیزر موهای زائد صرف می کنند. به همین دلیل شرکت های آرایشی و بهداشتی هر روز محصولات جدیدی را برای لیزر موهای زائد معرفی می نمایند. امروزه لیزر با دستگاه لیزر خانگی نیز بسیار مرسوم شده است. عموما نواحی از بدن مانند زیر بغل، بیکینی و پاها محل رشد موهای زائد هستند. لیزر این موها باعث می شود که در وقت شما صرفه جویی شود و کمتر نیاز به کارهای بهداشتی در این نواحی وجود داشته باشد.

دستگاه لیزر موهای زائد موهای خانگی

لیزر موهای زائد معمولا پس از دو بار انجام نتیجه می دهد اما باید حدود 6 تا 8 بار تکرار شود تا نتیجه نهایی آن مشخص باشد. اگر این لیزر با دستگاه های معتبر و دارای پالس نوری مناسب انجام شود می تواند تا حد زیادی ماندگاری داشته باشد. پس از انجام جلسات روتین لیزر معمولا هر 6 ماه نیاز به شارژ لیزر وجود دارد. شرکت هایی که دستگاه های لیزر خانگی را تولید و عرضه می کنند تلاش می نمایند تا قیمت این دستگاه ها مناسب باشد. با کمک دستگاه لیزر خانگی، افراد می توانند خودشان در خانه لیزر موهای زائد را انجام دهند.

تفاوت لیزر موهای زائد با دستگاه لیزر خانگی و کلینیکی

چگونگی انجام لیزرموهای زائد با دستگاه لیزر خانگی

به طور کلی لیزر موهای زائد بر فولیکول های مو تاثیر می گذارد. زمانی که موها در چرخه ی رشد قرار داشته باشند گرما را به خود جذب می کنند و این موضوع می تواند بر رشد آنها تاثیر داشته باشد. به دلیل مراحل مختلف از چرخه رشد، درمان باید در چند مرحله تکرار شود تا نتیجه بخشی مناسبی داشته باشد. وضعیت هایی مانند دوران بارداری به دلیل تغییر هورمون ها، بر رشد موها تاثیر زیادی دارد. بعد از آن رشد موها به شدت افزایش می یابد و حتی در مناطقی که رشد آن ها متوقف شده بود ممکن است رویش مجدد موها اتفاق بیفتد.

مطالعه بیشتر:   مراحل انجام لیزر موهای زائد

محدودیت های لیزر با دستگاه خانگی

لیزر با دستگاه خانگی دارای محدودیت هایی است. برای مثال از بین بردن موهای زائد با کمک این دستگاه ها برای همه ی تایپ های پوستی جوابگو نیست. معمولا پوست های روشن که موهای تیره دارند بهترین کاندید برای درمان لیزر هستند. البته پیشرفت تکنولوژی باعث شده است دستگاه های لیزر پیشرفته ای مانند ان دی یاگ تولید شوند که برای هر نوع پوست می توان از آنها استفاده کرد. با این دستگاه ها حتی می توان پوست های برنزه را لیزر نمود. دستگاه های خانگی برای پوست های تیره اجازه استفاده نمی دهند و با قرار گرفتن بر روی پوست قفل می شوند.

خرید دستگاه لیزر موهای زائد، ویژه کلینیک های زیبایی و پزشکان پوست و مو

نواحی از بدن که با دستگاه لیزر خانگی نباید لیزر شود!

لیزر با دستگاه خانگی نباید در نواحی از بدن مانند ابروها، گوش، صورت و محل تاتو مورد استفاده قرار گیرد. استفاده از این دستگاه ها همچنین برای کودکان مناسب نیست. نوع خانگی این دستگاه ها اگر به طور مناسب مورد استفاده قرار نگیرد میتواند خطرناک باشد. دستگاه های خانگی معمولا قدرت کمتری در مقایسه با دستگاه های کلینیکی دارند و لازم است استفاده از آن ها به طور مداوم انجام شود.

دستورالعمل این دستگاه ها بدین صورت است که هر دو هفته یک بار باید از دستگاه استفاده شود. درمان های دوره ای برای این دستگاه لازم است. همچنین باید به توصیه هایی که در رابطه با دستگاه لیزر خانگی وجود دارد توجه نمایید تا نتیجه ی مطلوبی به دست آید.

مطالعه بیشتر:   نکاتی ضروری درباره لیزر موهای صورت

مزایای لیزر در کلینیک زیبایی چیست؟

از مزایای لیزر در کلینیک زیبایی می توان به از بین بردن دائمی موها اشاره نمود. در این روش از لیزر و الکترولیز برای حذف موهای زائد استفاده می گردد. رفع موهای زائد در این روش به سرعت انجام می شود. تغییر رنگدانه ها کمتر اتفاق می افتد و زخمی ایجاد نمی گردد.

لیزر موهای زائد در کلینیک زیبایی آسیبی به پوست نمی رساند و بدون خطر است. پس از انجام لیزر با دستگاه های لیزر در کلینیک نتیجه کاملا مشهود است. این دستگاه ها را می توان برای نقاط مختلف بدن که دارای پوست حساس می باشد نیز تنظیم نمود.

مزایای دستگاه لیزر کلینیکی

شرایط خرید دستگاه لیزر برای مطب های زیبایی

خرید دستگاه لیزر برای کلینیک های زیبایی امری ضروری محسوب می شود. برای راه اندازی کلینیک بسیاری از دستگاه های زیبایی مورد نیاز است که یکی از آنها دستگاه لیزر موهای زائد است. به طور کلی افراد زیادی برای رفع موهای زائد خود به کلینیک های زیبایی مراجعه می نمایند. یک دستگاه خوب و با کیفیت و یک اپراتور با تجربه که مهارت کافی داشته باشد می تواند باعث مراجعه تعداد بیشتری از افراد به کلینیک شود.

هزینه لیزر در کلینیک زیبایی به چه عواملی وابسته است؟

لیزر موهای زائد یکی از راه هایی است که می توان برای همیشه موها را از بین برد. در گذشته هزینه های لیزر در کلینیک زیبایی با توجه به شات محاسبه میشد اما اکنون این هزینه در سراسر دنیا بر اساس نواحی مورد نظر برای لیزر محاسبه می گردد. اگر لیزر موهای زائد در یک کلینیک معتبر و دارای پرسنل با تجربه انجام شود می تواند نتیجه خوبی در بر داشته باشد.

مطالعه بیشتر:   بایدها و نبایدهای لیزر موهای زائد

قیمت دستگاه لیزر کیوسوئیچ، مناسب برای رفع تتو بدن، کک و مک های صورت و لکه های قهوه ای

معایب لیزر موهای زائد با دستگاه خانگی

به طور کلی لیزر موهای زائد با دستگاه خانگی تاثیر زیادی ندارد. این دستگاه های لیزر یک نوع پرتو تقویت شده هستند که تا حدودی می توانند بر روی موهای زائد تاثیر گذار باشند اما باید تعداد دفعات زیادی از آن استفاده نمود. اگر از این دستگاه ها به دفعات زیاد بر روی پوست استفاده شود می تواند عوارضی ایجاد کند. استفاده از دستگاه های خانگی مدت هاست که در تمام دنیا منسوخ شده است.

دستگاه های لیزر خانگی درد زیادی دارند و دارای تاثیر کمی هستند. باید بدانید که در لیزر با دستگاه خانگی امکان نظارت نمودن پزشک بر روی مراحل درمان وجود ندارد. پس از اتمام دوره و رفع موهای زائد معمولا دستگاه های خانگی بدون استفاده باقی می مانند. به طور کلی میزان موفقیت دستگاه های لیزر خانگی نسبت به دستگاه های کلینیکی بسیار کمتر است.

در کلینیک های زیبایی ابتدا پوست زیر نظر افراد متخصص آنالیز می شود و میزان اشعه لازم بر روی پوست اعمال می گردد. فرد آموزش دیده لیزر موها را به گونه ای انجام می دهد که هیچ نقطه ای از پوست بدون لیزر باقی نماند.

دستگاه لیزر خانگی

جهت خرید دستگاه لیزر موهای زائد کلینیکی با کارشناسان فروش نویان طب مانلی در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس : 09129096358

آدرس اینستاگرام نویان طب مانلی @noyanteb_manely