جستجو
Close this search box.
تجهیزات پزشکی نویان طب مانلی

روش CO2 فرکشنال با RF فرکشنال چه تفاوتی دارد؟

روش لیفت صورت با CO2 فرکشنال بهتر است؟ یا RF فرکشنال؟

لیزر CO2 فرکشنال بهتر است یا RF فرکشنال ؟

اگر مزایای جوانسازی با روش های CO2 فرکشنال یا RF فرکشنال را بررسی کنید متوجه می شوید که کدام روش بهتر است. البته شما باید بر اساس مشکلات پوستی که دارید یا براساس تقاضا، باید یکی از روش های جوانسازی را انتخاب کنید. پزشک متخصص تان هر یک از مشکلاتی که در پوست تان به وجود آمده را بررسی می کند و سپس یکی از روش های CO2 یا آر اف را به شما تجویز و توصیه می کند.

قیمت دستگاه CO2 فرکشنال و هزینه های آر اف با یکدیگر متفاوت است. بنابراین زمان انتخاب هر یک از دستگاه ها باید در مورد تفاوت هزینه های آنها اطلاعات بیشتری به دست آورید. در این مطلب در مورد قیمت و تعداد جلسات آراف فرکشنال و CO2 اطلاعاتی را ارائه می دهیم تا آگاهی تان افزایش یابد.

مزایای جوانسازی با لیزر CO2؟

به دلیل زیاد بودن مزایای جوانسازی با CO2 بسیاری از افراد این روش جوانسازی پوست را انتخاب می کنند. یکی از مهم ‌ترین مزیت‌ های جوانسازی با این روش این است که دوران نقاهت کوتاه مدتی دارد. نسبت به دیگر روش ‌های جوانسازی پوست دوران نقاهت این روش بسیار کوتاه می ‌باشد.

این مسئله موجب شده تا بسیاری از افراد روش مورد نظر را برای درمان چین و چروک‌ های پوست انتخاب کنند. لایه برداری پوست و همچنین تحریک کلاژن سازی در این روش به صورت همزمان انجام می‌ گردد. در واقع شما به صورت همزمان می ‌توانید شادابی پوست خود و از بین رفتن چین و چروک ‌های پوست را مشاهده کنید. افزایش استحکام پوست یکی از مهم ‌ترین مزیت ‌های این روش است که از طریق تحریک پوست انجام خواهد شد.

کدام روش CO2 فرکشنال بهتر است یا RF فرکشنال؟

زمانی که استحکام پوست افزایش پیدا کند، پوست شل نمی ‌شود و چین و چروک‌ های متفاوتی روی پوست به وجود نمی ‌آیند. تخریب بافت پوست به صورت نقطه ‌ای یکی از مهمترین مزایای جوانسازی با CO2 است. جهت بازسازی مجدد بافت پوست تخریب می‌ شود، بافت پوست تخریب شده از بین می‌ رود و لایه جدید به وجود می‌ آید.

به طور کلی باید بدانید برای بازسازی به وسیله اپیدرم پوست تخریب انجام می ‌گردد و پوست تحریک می‌ شود. اثربخشی بسیار عالی و دوران نقاهت کوتاه این روش مهم ‌ترین مزیت‌ های آن به شمار می‌ روند. در واقع این روش لیزر به عنوان یکی از روش‌های غیر تهاجمی شناخته می‌شود که بسیاری از افراد این روش را برای جوانسازی انتخاب می ‌کنند. هیچ نوع زخم و بخیه‌ای در این روش روی پوست صورت به وجود نمی ‌آید.

خرید دستگاه لیزر تیتانیوم با شرایط اقساطی و ارسال و نصب رایگان

هزینه های لیفت پوست با روش CO2 فرکشنال

اکنون که مزایای جوانسازی با CO2 را شناختید باید در مورد هزینه‌ های این روش اطلاعات بیشتری به دست آورید. به طور کلی باید به خوبی بدانید که این روش نسبت به دیگر روش‌ های جوانسازی هزینه کمتری را به خود اختصاص می ‌دهد. هر یک از روش‌ هایی که غیر تهاجمی هستند و جراحی ندارند هزینه‌ شان مناسب‌ تر و به صرفه‌تر خواهد بود.

بر همین اساس اگر شما می‌ خواهید هزینه کمتری برای جوانسازی پوست خود پرداخت کنید باید روش ‌های غیر تهاجمی را انتخاب نمایید. پزشک بعد از معاینه پوست شما تعداد جلساتی که نیاز است برای لیزر درمانی مراجعه کنید را اعلام می‌نماید و هزینه نهایی را می ‌گوید. در این صورت شما اطلاعات دقیق ‌تری در مورد تعداد جلسات و هزینه نهایی روش خواهید داشت.

co2 fractoinal.1

مزایا جوانسازی با دستگاه RF فرکشنال؟

جدا از مزایای جوانسازی با CO2 باید در مورد مزایای جوانسازی با دستگاه RF فرکشنال اطلاعات بیشتری به دست آورید. شما در این روش می ‌توانید لکه‌هایی که با افزایش سن روی پوستتان ایجاد شده ‌اند را از بین ببرید. جهت برطرف کردن لکه‌ هایی که ناشی از آفتاب هستند این روش گزینه بسیار عالی به شمار می ‌رود. به طور کلی باید بدانید در روش rf فرکشنال رنگ و بافت پوست به خوبی بهبود بخشیده می‌شوند.

افرادی که به دلایل متنوع پوستشان تیره شده است می‌توانند از این روش برای روشن‌تر شدن پوست خود استفاده کنند. چین و چروک‌های روی پوست با استفاده از روش آر اف فرکشنال از بین می‌روند. اسکارهایی که مربوط به جراحی هستند با استفاده از این روش به طور کامل ناپدید می ‌شوند.

بسیاری از افراد برای از بین بردن جای جوش روشنال را انتخاب می‌کنند. به طور کلی باید بدانید جای زخم، آفتاب سوختگی، جای جوش و بسیاری از لکه‌هایی که روی پوسته صورت هستند با استفاده از روش rf فرکشنال درمان می ‌شوند.

شما برای ترمیم پوست خود می‌توانید از مزایا جوانسازی RF فرکشنال استفاده بهینه داشته باشید. همچنین بسیاری از افرادی که دچار چین و چروک زیاد روی پوست خود هستند این روش را انتخاب خواهند کرد. پزشک طبق عارضه‌ای که برای پوست شما به وجود آمده است یکی از روش‌ های جوان‌سازی را برای شما به کار می‌ گیرد.

قیمت دستگاه هایفو 7 بعدی از برند اولترا فورمر با بالاترین کیفیت و کاربرد

اطلاع از قیمت و تعداد جلسات آراف فرکشنال

اکنون که به طور کامل مزایای جوانسازی با CO2 و مزیت‌های جوانسازی با روش rf فرکشنال را توضیح دادیم باید قیمت روش rf فرکشنال را بدانید. به طور کلی هزینه‌ ای که نیاز است برای روش جوانسازی rf فرکشنال پرداخت کنید نسبت به روش ‌های دیگر بسیار مناسب‌تر است. قیمت هر یک جلسه آر اف فرکشنال بر اساس بازه زمانی که طی می‌ شود تعیین خواهد شد.

به طور کلی شما به ۴ الی ۶ جلسه ‏rf فرکشنال نیاز دارید تا نتیجه لازم را دریافت کنید. در هر یک جلسه هزینه مشخص ش ده‌ای از افراد متقاضی دریافت می‌گردد. بعد از اینکه پزشک مشکل پوست شما را ارزیابی کند تعداد جلساتی که نیاز است مراجعه کنید را تعیین خواهد کرد. پس از تعیین تعداد جلسات باید قیمت هر یک جلسه را بر اساس بازه زمانی طی شده پرداخت کنید.

لک برداری صورت با دستگاه آر اف فرکشنال

جمع بندی

در این مطلب هر یک از مزایای جوانسازی با CO2 فرکشنال و مزایای جوانسازی آر اف فرکشنال را توضیح دادیم. بر همین اساس شما با اطلاعات کافی قادر به انتخاب یکی از روش‌های جوانسازی خواهید بود. به طور کلی باید بدانید روش برای از بین بردن لایه‌ های فرسوده پوست کاربرد زیادی دارد.

روش rf بیشتر برای از بین بردن جای زخم، جوش، اسکارهای متنوع و … به کار گرفته می ‌شود. تفاوت هر یک از این روش ‌ها را باید بدانید و طبق عارضه ‌ای که برای پوستتان به وجود آمده است یکی از روش ‌ها را انتخاب کنید.

جهت اطلاعاز قیمت یا خرید دستگاه آر اف فرکشنال با کارشناسان فروش نویان طب مانلی در تماس باشید.

شماره تماس کارشناس : 09129096358

آدرس اینستاگرام نویان طب مانلی @noyanteb_manely

کپی شد

مقالات مرتبط

نظرات

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.